Wiadomości z Mikołowa

Wpadł z marihuaną podczas drogowej kontroli

  • Dodano: 2020-10-29 14:15

To miała być zwykła kontrola pojazdu. Policjanci patrolujący rejon centrum Łazisk Górnych zatrzymali osobowego volkswagena, którego pasażer, 21-letni tyszanin nie potrafił pohamować swojego zdenerwowania i sporych, wynikających ze spotkania z mundurowymi, emocji. Wyczuwalna w samochodzie silna woń marihuany dodatkowo wzmogła podejrzenia policjantów. Młody człowiek usłyszał zarzut posiadania narkotyków.


Policjanci łączonego patrolu drogówki i łaziskiej prewencji zatrzymali do kontroli volkswagena na tyskich numerach rejestracyjnych. Nocna kontrola miała miejsce we wtorek ( 27 października)  o godzinie 23:40 na ulicy Dworcowej w Łaziskach Górnych. Kiedy mundurowi przystąpili do legitymowania, od razu zauważyli silne zdenerwowanie u jednego z mężczyz.

21-letni pasażer był wyjątkowo pobudzony i niezadowolony z policyjnej kontroli. W dodatku silna woń marihuany od razu nasuwała podejrzenie, iż osoby mogą posiadać przy sobie środki odurzające. Przypuszczenia potwierdziły się. Zdenerwowany mieszkaniec Tychów miał przy sobie marihuanę.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania substancji odurzającej. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość - nawet do 10 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również