Wiadomości z Mikołowa

Nieszczęśliwy wypadek na torach

  • Dodano: 2020-10-28 14:15

Policjanci Wydziału Kryminalnego mikołowskiej komendy wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło na torach kolejowych w miejscowości Wyry. To właśnie tam ujawnione zostały zwłoki 61-letniego mieszkańca Łazisk Górnych. Prokurator wszczął w tej sprawie śledztwo i zarządził sekcję zwłok mężczyzny. Wiele wskazuje jednak, że doszło do nieszczęśliwego wypadku.


Informacja o zdarzeniu trafiła do mikołowskiej komendy w sobotę 24 października o godzinie 21:34. Dyżurny jednostki na miejsce skierował policjantów drogówki oraz służby kryminalne. Na torach kolejowych w Wyrach, między przejazdami na ulicy Pszczyńskiej i Magazynowej, motorniczy lokomotywy relacji Rybnik - Tychy,  zauważył ciało mężczyzny, jak się później okazało, 61-letniego mieszkańca Łazisk Górnych. Na miejsce przybył także prokurator, który po wstępnych ustaleniach zarządził sekcję zwłok denata.

Śledczy ustalają przebieg i okoliczności zdarzenia. Na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Mądrala

    Motorniczy prowadzi tramwaj , a pociąg prowadzi maszynista. Taka mała uwaga.

  • Grażyna

    A czy te kobiety nie mają co robić, to proszę je oddelegować do szpitali do pracy przy pacjentach, niech sobie strajkują ale nie w tym czasie pandemii, gdy brakuje personelu, wykonają czynności pielegnacyjno-higieniczne, nakarmią itd itd

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.