Katalog firm dodaj firmę

Starostwo Powiatu Mikołowskiego

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo Starostwo Powiatu Mikołowskiego

ul. Żwirki i Wigury 4a
43-190 Mikołów

Godziny otwarcia: nieczynne

  • Poniedziałek: 8:00 - 18:00
  • Wtorek: 8:00 - 15:00
  • Środa: 8:00 - 15:00
  • Czwartek: 8:00 - 15:00
  • Piątek: 8:00 - 15:00
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nieczynne

tel.: 32 324 81 00



Kliknij, aby powiększyć mapę

Opis

Starostwo Powiatowe znajduje się w Mikołowie i obejmuje swoim zasięgiem miasta Mikołów, Łaziska Górne, Orzesze oraz gminy: Ornontowice i Wyry. Starostą powiatowym jest Henryk Jaroszek, a wicestarostą Marek Szafraniec. Na Starostwo Powiatowe składają się komórki organizacyjne:

Komórka organizacyjna Naczelnik Telefon Mail
Audytor wewnętrzny Janina Szejka 32 324 81 58 janina.szejka@mikolow.starostwo.gov.pl
Biuro Kontroli Anna Poczontek 32 324 82 62 anna.poczontek@mikolow.starostwo.gov.pl
Wydział Zarządzania Bezpieczeństwem Wiesław Kawala 32 324 81 75 wieslaw.kawala@mikolow.starostwo.gov.pl
Wydział Gospodarki Mieniem i Ochrony Środowiska Grażyna Sarnes 32 324 82 05 grazyna.sarnes@mikolow.starostwo.gov.pl
Wydział Edukacji, Kultury i Sportu Krystyna Morawiec 32 324 81 93 krystyna.morawiec@mikolow.starostwo.gov.pl
Wydział Komunikacji i Transportu Krystyna Banach 32 324 81 16 krystyna.banach@mikolow.starostwo.gov.pl
Wydział Administracji Architektoniczno-Budowlanej Leszek Macura 32 324 82 50 leszek.macura@mikolow.starostwo.gov.pl
Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru Andrzej Hantszel 32 324 82 28 andrzej.hantszel@mikolow.starostwo.gov.pl
Wydział Organizacyjno-Administracyjny Agnieszka Karpeta 32 324 81 42 agnieszka.karpeta@mikolow.starostwo.gov.pl
Wydział Promocji i Rozwoju Aleksandra Łataś-Makuch 32 324 81 07 aleksandra.latas@mikolow.starostwo.gov.pl
Wydział Informatyki Łukasz Ryguła 32 324 82 04 lukasz.rygula@mikolow.starostwo.gov.pl
Wydział Budżetu i Finansów Joanna Libera 32 324 81 08 joanna.libera@mikolow.starostwo.gov.pl
Powiatowy Rzecznik Konsumentów Maria Beczała 32 324 81 55 maria.beczala@mikolow.starostwo.gov.pl

 

Słowa kluczowe: Starostwo Powiatu Mikołowskiego, starostwo powiatowe, powiat mikołowski, powiat mikołów, starostwo mikołów, starostwo orzesze, starostwo wyry, starostwo łaziska, starostwo ornontowice, starosta

Statystyki: 28375 wyświetleń.

Formularz zapytania

- zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w "formularzu zapytania" przez Silnet Media oraz przez Podmiot do którego będzie wysyłane zapytanie, w celach handlowych.
- prześlij kopię formularza na mój adres e-mail

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Podmiot do którego wysyłane będzie zapytanie;
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane zgodnie z powyższymi celami na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
  3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością wysłania zapytania.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.

Polecenia i opinie

  •     (2016-01-04)

    Opinia: wszytsko ok. polecam

Poleć firmę

Jeżeli uważasz, że firma Starostwo Powiatu Mikołowskiego jest godna polecenia, napisz opinię i zarekomenduj ją innym.

* - pola obowiązkowe

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Napisali o nas

  •  

    Ilu uchodźców przyjmą w gminach powiatu mikołowskiego?
    W związku z kryzysem imigracyjnym w Europie wszystkie gminy w Polsce otrzymały zapytanie z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej o możliwości ewentualnego przyjęcia u siebie uchodźców z krajów arabskich.

  •  

    Śląski Związek Gmin i Powiatów
    16 stycznia w Ornontowicach na swym pierwszym w tym roku spotkaniu zebrał się konwent burmistrzów i wójtów Śląskiego Związku Gmin i Powiatów.

  •  

    Wyniki wyborów do Rady Powiatu
    Znamy nieoficjalne wyniki Wyborów Samorządowych.

  •  

    Powiaty przeciw Janosikowemu
    Jedenaście powiatów założyło 9 października do Trybunału Konstytucyjnego wniosek o uznanie niezgodności z Konstytucją przepisów o "Janosikowym".

  •  

    Powiatowa Inauguracja Roku Szkolnego
    Rok szkolny 2014-2015 postanowiłam dedykować szkolnictwu zawodowemu bowiem jest to ta dziedzina edukacji, którą trzeba podnieść, aczkolwiek jako Ślązaczka wiem, że nasz region szkolnictwem zawodowym stoi-mówiła Joanna Kluzik-Rostkowska.

123następna »

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.