Katalog firm dodaj firmę

Starostwo Powiatu Mikołowskiego

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo Starostwo Powiatu Mikołowskiego

Adres i telefon

ul. Żwirki i Wigury 4a
43-190 Mikołów
Godziny otwarcia: nieczynne
  • Poniedziałek: 8:00 - 18:00
  • Wtorek: 8:00 - 15:00
  • Środa: 8:00 - 15:00
  • Czwartek: 8:00 - 15:00
  • Piątek: 8:00 - 15:00
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

Starostwo Powiatu Mikołowskiego

Starostwo Powiatowe znajduje się w Mikołowie i obejmuje swoim zasięgiem miasta Mikołów, Łaziska Górne, Orzesze oraz gminy: Ornontowice i Wyry. Starostą powiatowym jest Henryk Jaroszek, a wicestarostą Marek Szafraniec. Na Starostwo Powiatowe składają się komórki organizacyjne:

Komórka organizacyjna Naczelnik Telefon Mail
Audytor wewnętrzny Janina Szejka 32 324 81 58 janina.szejka@mikolow.starostwo.gov.pl
Biuro Kontroli Anna Poczontek 32 324 82 62 anna.poczontek@mikolow.starostwo.gov.pl
Wydział Zarządzania Bezpieczeństwem Wiesław Kawala 32 324 81 75 wieslaw.kawala@mikolow.starostwo.gov.pl
Wydział Gospodarki Mieniem i Ochrony Środowiska Grażyna Sarnes 32 324 82 05 grazyna.sarnes@mikolow.starostwo.gov.pl
Wydział Edukacji, Kultury i Sportu Krystyna Morawiec 32 324 81 93 krystyna.morawiec@mikolow.starostwo.gov.pl
Wydział Komunikacji i Transportu Krystyna Banach 32 324 81 16 krystyna.banach@mikolow.starostwo.gov.pl
Wydział Administracji Architektoniczno-Budowlanej Leszek Macura 32 324 82 50 leszek.macura@mikolow.starostwo.gov.pl
Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru Andrzej Hantszel 32 324 82 28 andrzej.hantszel@mikolow.starostwo.gov.pl
Wydział Organizacyjno-Administracyjny Agnieszka Karpeta 32 324 81 42 agnieszka.karpeta@mikolow.starostwo.gov.pl
Wydział Promocji i Rozwoju Aleksandra Łataś-Makuch 32 324 81 07 aleksandra.latas@mikolow.starostwo.gov.pl
Wydział Informatyki Łukasz Ryguła 32 324 82 04 lukasz.rygula@mikolow.starostwo.gov.pl
Wydział Budżetu i Finansów Joanna Libera 32 324 81 08 joanna.libera@mikolow.starostwo.gov.pl
Powiatowy Rzecznik Konsumentów Maria Beczała 32 324 81 55 maria.beczala@mikolow.starostwo.gov.pl

 

Galeria

Polecenia i opinie (1) Dodaj opinię

  • wszytsko ok. polecam

Napisali o nas

  •  
  •  

    Śląski Związek Gmin i Powiatów

    16 stycznia w Ornontowicach na swym pierwszym w tym roku spotkaniu zebrał się konwent burmistrzów i wójtów Śląskiego Związku Gmin i Powiatów.

  •  
  •  

    Powiaty przeciw Janosikowemu

    Jedenaście powiatów założyło 9 października do Trybunału Konstytucyjnego wniosek o uznanie niezgodności z Konstytucją przepisów o "Janosikowym".

  •  

    Powiatowa Inauguracja Roku Szkolnego

    Rok szkolny 2014-2015 postanowiłam dedykować szkolnictwu zawodowemu bowiem jest to ta dziedzina edukacji, którą trzeba podnieść, aczkolwiek jako Ślązaczka wiem, że nasz region szkolnictwem zawodowym stoi-mówiła Joanna Kluzik-Rostkowska.

123następna »

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Drogi Użytkowniku!

Dokładamy wszelkich starań by korzystanie z naszego serwisu było dla Ciebie komfortowe.

Dlatego staramy się dopasować dostępne w nim treści do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu przez administratora danych osobowych w celach analitycznych i statystycznych.

Przez dalsze korzystanie, bez zmian ustawień w zakresie prywatności, z naszego serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić w przeglądarce ustawienia dotyczące plików cookies, a także uzyskać dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach z naszej Polityki Prywatności.

Przejdź do serwisu