Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Tragiczny wypadek na Owsianej w Mikołowie - jedna osoba nie żyje

  • Dodano: 2019-12-27 09:30

Wczoraj około godziny 11 na mikołowskim odcinku ul. Owsianej, niedaleko skrzyżowania z DK81, doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego zginęła 69-letnia pasażerka volkswagena. Kierująca pojazdem 45-latka straciła panowanie nad samochodem, który zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Młodsza kobieta została przetransportowana do katowickiego szpitala - jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Pasażerką, która zginęła w wyniku wypadku, była jej matka - niestety nie udało się jej uratować pomimo podjętej akcji reanimacyjnej.

kierująca osobowym wolkswagenem, jadąc w kierunku Rudy Śląskiej, nie dostosowała prędkości do panujących warunków drogowych, utraciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w drzewo. Wraz z 45-letnią mikołowianką, podróżowała jej 69-letnia matka. Na skutek odniesionych obrażeń i mimo podjętej reanimacji, kobieta zmarła - informuje śląska policja.

Droga w tym miejscu była przez kilka godzin zablokowana, a na miejscu dokładne przyczyny wypadku starał się ustalić prokurator i policjanci.

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • janosicek

    brak samooceny,brak samokontroli,brawura,pewnosc siebie,w dzisiejszym wyscigu szczurow w dobie pospiechu takie sa owoce...wspolczuje osobie co zabiła swoją matke bedzie walka ze swoją psychiką....co zrobić wyciąć drzewa???,spowalniacze? podejrzewam ze nic nie da...niestety taką mamy kulture jazdy,picia alkoholu, "złodziejstwa"..czy łapowkarstwa.....przykład idzie z góry.....

  • Czytelnik

    Warto wspomnieć o wypadku kilka godzin później. Dać trochę rozgłosu, aby odpowiednie służby coś z tym zrobiły. Barierki lub spowalniacze

  • vw

    Ty już sam masz barierkę lub spowalniacz.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.