Wiadomości z Mikołowa

Święto Mikołowa za nami! Tłumy na Rynku i gwiazdy na scenie [FOTO]

  • Dodano: 2024-06-10 14:00

Wczoraj, 9 czerwca, w Mikołowie odbyło się coroczne święto miasta, które przyciągnęło tłumy mieszkańców na Rynek. Impreza rozpoczęła się o godzinie 15:30 i trwała do późnych godzin wieczornych, oferując bogaty program muzyczny i rozrywkowy. Pogoda dopisała, co dodatkowo sprzyjało frekwencji i radosnej atmosferze.

Święto Mikołowa 2024

Oficjalne otwarcie uroczystości przypadło na wiceburmistrz Anetę Esnekier oraz Przewodniczącą Rady Miejskiej, Katarzynę Syryjczyk-Słomską.

Pierwszy koncert dał ulubieniec śląskiej publiczności, Mirek Szołtysek. Jego występ rozpoczął się punktualnie o 15:30 i przyciągnął licznych fanów, którzy docenili zarówno repertuar, jak i serdeczną atmosferę, jaką artysta potrafi stworzyć na scenie.

O 17:30 scena została przejęta przez rapera Ferbiego, który swoim dynamicznym występem porwał młodszą część publiczności. Godzinę później, na scenie pojawiła się Lanberry. Jej niezwykły głos i sceniczna charyzma sprawiły, że koncert był jednym z najjaśniejszych punktów programu.

Gwiazda wieczoru: Dawid Kwiatkowski

Kulminacją wieczoru był występ Dawida Kwiatkowskiego. Popularny wśród młodszej publiczności artysta nie zawiódł swoich fanów, serwując energetyczny koncert, który na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Całość wydarzenia brawurowo poprowadził konferansjer Piotr Wajda, który swoimi żartami i interakcją z publicznością dodatkowo umilał czas pomiędzy występami.

Święto Mikołowa po raz kolejny udowodniło, że jest jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu miasta. Dzięki doskonałej organizacji, różnorodnemu programowi i licznej frekwencji, tegoroczna edycja była wyjątkowo udana. Pogoda dopisała, co dodatkowo sprzyjało radosnej atmosferze. Mieszkańcy Mikołowa już nie mogą doczekać się kolejnej edycji za rok.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również