Wiadomości z Mikołowa

XIX Mikołowski Bieg Uliczny pod koniec września!

  • Dodano: 2024-05-09 09:30, aktualizacja: 2024-05-09 12:13

XIX Mikołowski Bieg Uliczny - wieczorna edycja specjalna obiecuje niezapomniane przeżycia dla miłośników aktywności fizycznej. Zaplanowana na godzinę 19:00 na mikołowskim Rynku, ta wyjątkowa impreza zachęca do udziału w biegu na 5 km, biegu na 10 km oraz marszu nordic walking na 5 km.

Bieg uliczny i nordic walking w wyjątkowej edycji

Mikołowski Bieg Uliczny to nie tylko okazja do rywalizacji sportowej, ale także możliwość odkrywania uroków miasta wieczorową porą. Trasa biegu, bez podbiegów, ma sprzyjać osiągnięciu rekordów, a organizatorzy obiecują atrakcyjne nagrody finansowe zarówno dla zwycięzców kategorii OPEN, jak i kategorii wiekowych. Ponadto, wyróżnione zostaną także najlepsze osoby z Mikołowa.

Już niedługo zostaną udostępnione szczegóły dotyczące trasy, regulaminu oraz pakietów startowych, dlatego warto śledzić aktualności i zarezerwować terminy. Niezapomniane wspólne świętowanie oraz dekoracja zwycięzców odbędą się o godzinie 21:00 na mikołowskim rynku. To wydarzenie to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także okazja do integracji społeczności lokalnej i wspólnego świętowania aktywnego stylu życia.

Wieczorna edycja specjalna

28 września godz. 19:00 - start i meta Rynek

Prowadzimy klasyfikację w kategoriach:

  • Bieg - 5 km
  • Bieg - 10 km
  • Marsz Nordic Walking - 5 km

(prawo do startu mają osoby, które ukończyły 16 r. ż.)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również