Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Mikołów: Policjanci zatrzymali wandali, którzy zniszczyli lusterka w samochodach

  • Dodano: 2019-06-03 10:45

Kryminalni z Mikołowa ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 17 i 18 lat, którzy w połowie maja, na jednym z miejscowych osiedli, dokonali zniszczeń lusterek w zaparkowanych samochodach.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty i za zniszczenia odpowiedzą przed mikołowskim sądem


Do zdarzenia doszło w nocy z 11/12 maja br. na jednym z Mikołowskich osiedli. Dyżurny mikołowskiej jednostki Policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie dotyczące grupy osób mającej demolować zaparkowane na osiedlu samochody. Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili ten fakt ustalając, że w piętnastu samochodach zostały zniszczone zewnętrzne lusterka. Dzięki wnikliwej pracy miejscowych kryminalnych, udało się ustalić oraz zatrzymać w miniony piątek wandali. Okazali się nimi mieszkańcy Mikołowa w wieku 17 i 18 lat. Mężczyźni usłyszeli zarzuty zniszczenia mienia. O ich dalszym losie zadecyduje mikołowski sąd. W tej sprawie nadal wykonywane są czynności mające na celu przesłuchania kolejnych pokrzywdzonych.

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Anonim 2

    Nocą 11 na 12 maja policjanci przyszli do mnie gdy spałem, obudziłem się i nie wiedziałem, co się dzieje. Okazało się, że jacyś chuligani pchali mój samochód w zaparkowany samochód. Uszkodziły mi zderzak, lewa lampę i lampę przeciwmgłową.

  • Anonim

    XD

  • anonim

    na Żwirki i Wigury jak wracałem z pracy to kilka aut było z połamanymi lusterkami.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.