Wiadomości z Mikołowa

Dzień Otwarty w Centrum Zdrowia w Mikołowie dla przyszłych rodziców

  • Dodano: 2025-11-03 11:00

15 listopada 2025 r. w Centrum Zdrowia w Mikołowie odbędzie się Dzień Otwarty dla przyszłych rodziców. Zwiedzanie porodówki, spotkania z lekarzami i położnymi oraz porady dotyczące opieki okołoporodowej.

Dzień Otwarty w Centrum Zdrowia w Mikołowie

Centrum Zdrowia w Mikołowie organizuje Dzień Otwarty dla przyszłych rodziców, który odbędzie się 15 listopada 2025 roku w godzinach 10:00-13:00. To doskonała okazja, by przyszli rodzice zapoznali się z zespołem medycznym, zwiedzili porodówkę i uzyskali informacje na temat opieki okołoporodowej.

Co czeka przyszłych rodziców?

W trakcie Dnia Otwartego w Centrum Zdrowia na uczestników czeka wiele atrakcji:

  • Spotkania z lekarzami i położnymi – Przyszli rodzice będą mieli okazję porozmawiać z profesjonalistami, którzy opowiedzą o porodzie, opiece nad mamą i dzieckiem oraz odpowiedzą na wszelkie pytania.
  • Zwiedzanie porodówki – Będzie można zobaczyć sale porodowe, oddział noworodkowy i inne przestrzenie szpitalne zaprojektowane z myślą o komforcie mam i maluszków.
  • Porady na temat porodu i opieki – Specjaliści opowiedzą, jak przygotować się do porodu oraz jakie kroki należy podjąć, aby zapewnić bezpieczeństwo mamie i dziecku.

Przygotowanie do bezpiecznego porodu

Dzień Otwarty w Centrum Zdrowia w Mikołowie to doskonała okazja, by poczuć się pewnie i komfortowo przed jednym z najważniejszych dni w życiu. Spotkania z zespołem medycznym mają na celu zapewnienie przyszłym rodzicom pełnej wiedzy o opiece okołoporodowej, co pomoże im podejść do porodu w sposób świadomy i spokojny.

Szczegóły wydarzenia:

  • Data: 15 listopada 2025 r. (sobota)
  • Godzina: 10:00 - 13:00
  • Miejsce: Centrum Zdrowia w Mikołowie, ul. Waryńskiego 2

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również