Wiadomości z Mikołowa

Zaginął 81-letni Antoni Janeczek. Widziałeś go?

  • Dodano: 2021-10-11 08:15, aktualizacja: 2021-10-11 08:25

W sobotę 9 października zaginął Antoni Janeczek z Mikołowa. Miał wyjść na chwilę, a nie wrócił aż do teraz. Widziałeś go?

81-letni Antoni Janeczek wyszedł z domu w Mikołowie-Bujakowie w sobotę 9 października około godziny 10:00. Miał udać się z domu na sąsiednią posesję i wrócić za pół godziny. Niestety nie wrócił, a rodzina już wieczorem tego samego dnia zgłosiła zaginięcie.

Antoni Janeczek - ubiór

Jak przekazuje  podkom. Patryk Klepek z Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie, 81-letni mężczyzna w chwili zaginięcia ubrany był w spodnie dresowe koloru ciemnego z lampasem, ciemnozielone gumowce, koszulę flanelową koloru bordowego, polar w kratę czerwono-czarną zapinany na guziki i czapkę koloru zielonego.

Zaginął 81-letni mężczyzna z Mikołowa

Antoni Janeczek nie miał myśli samobójczych i nie choruje przewlekle. Od soboty nie pojawił się u nikogo z rodziny. Na ten moment policjanci weryfikują szpitale, a niedługo na miejscu pojawi się pies tropiący.

Jeśli widziałeś Antoniego Janeczka, bądź wiesz gdzie się znajduje, powiadom najbliższą jednostkę Policji pod nr tel. 997 lub 112.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również