Wiadomości z Mikołowa

XVII Bieg Uliczny im. Henryka Biskupiaka. W Mikołowie należy spodziewać się utrudnień

  • Dodano: 2019-09-25 10:45

Informujemy, iż w związku z zaplanowaną na dzień 28 września br. imprezą sportową "XVII Bieg Uliczny im. Henryka Biskupiaka" oraz trzecią edycją biegu "Mikołów na szóstkę" - w centrum miasta, na czas jej trwania, należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym.

Prosimy o zapoznanie się z planem

Impreza zaplanowana jest w dniu 28 września br., a jej organizatorem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mikołowie. W związku z wykorzystaniem dróg w sposób szczególny policjanci przewidują utrudnienia w ruchu w godzinach 11.30 do 13:40.

Oba biegi ( trasa obejmująca kolejno 10 km i 6 km) odbędą się tego samego dnia, start z mikołowskiego rynku, zaś meta usytuowana będzie na kompleksie sportowo-rekreacyjnym MOSiR przy ulicy Żwirki i Wigruy. Wyłączeniu podlegać będą ulice: Karola Miarki, Konstantego Prusa, św. Wojciecha, plac 750-lecia, Konstytucji 3 Maja, Nowy Świat,  Żwirki i Wigury, Zawilców, Górnicza.

Powyższe działania mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestników imprezy oraz zminimalizowanie liczby zdarzeń drogowych oraz ich skutków. Dlatego, jak zawsze,  wszystkich kierowców prosimy o rozwagę, cierpliwość oraz wyrozumiałość. Na załączonej mapce widoczne są ciągi ulic, które będą wyłączone z ruchu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również