Wiadomości z Mikołowa

Wkrótce rusza kolejny semestr zajęć w MDK

  • Dodano: 2023-07-28 06:15, aktualizacja: 2023-07-28 06:35

Wspaniałe zajęcia rozwijające kreatywność i pozwalające nie tylko odkryć, ale i rozbudzić talenty najmłodszych i tych trochę starszych? Miejski Dom Kultury w Mikołowie zaprasza na kolejny semestr, w którym kółka i kluby zrobią wszystko, by uatrakcyjnić czas i czegoś Was nauczyć.

Do bogatej oferty naszych stałych zajęć dla dzieci i młodzieży dołącza kolejna propozycja - MAŻORETKI. Zajęcia dla dzieci od 6. roku życia odbywać się będą dwa razy w tygodniu. By dołączyć wystarczy w sierpniu wysłać zgłoszenie z imieniem i nazwiskiem oraz wiekiem dziecka na adres jaroslaw.ciszek@mdkmikolow.eu lub zadzwonić do Działu Organizacji Imprez MDK tel.: 32 226 21 47 wew. 47 - informuje MDK Mikołów.

Wkrótce rusza kolejny semestr zajęć w MDK

Na wszystkie pozostałe zajęcia nie obowiązują zapisy - wystarczy zgłosić się do MDK we wrześniu na pierwsze spotkanie. Szczegółowe informacje o poszczególnych zajęciach (w tym opis, aktualne ceny, harmonogram  i terminy pierwszych zajęć) MDK Mikołów będzie zamieszczać na swojej stronie internetowej w zakładce "Zajęcia" oraz "Chóry i zespoły".

Niestety nie mamy już wolnych miejsc na zajęciach szachowych oraz na kursie kroju i szycia - informuje MDK Mikołów.

mdk mikołów

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również