Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Skradziony rower szczęśliwie wrócił do rąk właściciela

  • Dodano: 2019-05-31 12:30

Kryminalni odzyskali rower należący do 15-letniego mikołowianina, który został mu skradziony dzień wcześniej.

Stróże prawa ustalili również sprawczynię kradzieży wyczynowego bmx'a o wartości 4000 złotych. Okazała się nią 19-letnia mieszkanka Mikołowa. Wczoraj śledczy przedstawili zarzut, a o dalszym losie podejrzanej zadecyduje mikołowski sąd. Przypominamy, aby nie pozostawiać swoich niezabezpieczonych rowerów w miejscach ogólnodostępnych.

Do kradzieży wyczynowego roweru typu bmx wartego 4000 złotych doszło we wtorek wieczorem przed jednym z miejscowych marketów. Już następnego dnia po zdarzeniu mikołowscy kryminalni wpadli na trop sprawczyni tej kradzieży. Okazała się nią 19-letnia mieszkanka Mikołowa. Kobieta została zatrzymana, a wczoraj mikołowscy śledczy przedstawili jej zarzut popełnienia przestępstwa. Podejrzana przyznała się do jego popełnienia. Teraz o jej dalszym losie zadecyduje mikołowski sąd.

Również wczoraj policjanci mieli okazję osobiście przekazać rower jego właścicielowi. 15-letni Piotrek pasjonuje się wyczynową jazdą na rowerze, a bmx był jego "oczkiem w głowie", gdyż włożył w niego dużo pracy oraz zainwestował w niego sporo ze swoich oszczędności. Jak sam stwierdził-nie przypuszczał, że rower w ogóle się znajdzie.

Po raz kolejny przypominamy, aby nie zostawiać rowerów na klatkach schodowych, przed sklepami oraz w innych miejscach ogólnodostępnych na tzw „chwilę”. Takie zachowanie jest okazją dla złodzieja.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.