Wiadomości z Mikołowa

Odznaczenia dla pracowników socjalnych

  • Dodano: 2020-11-23 06:30, aktualizacja: 2020-11-22 19:24

21 listopada był obchodzony jako Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji w starostwie odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnią Służbę pracownikom Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych.

W imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy odznaczenia wręczał Starosta Mikołowski Mirosław Duży w obecności członka Zarządu Powiatu Grażyny Nazar, a także dyrektorki PCPR Mirelli Banaś.

Medal Srebrny otrzymała Katarzyna Mrowiec, zaś Brązowe: Renata Brząkalik, Iwona Franik, Monika Jędrowska, Paulina Krasoń, Katarzyna Lasińska-Matyjasik, Anna Spyra, Teresa Twardzik, Renata Wojciech-Godlewska oraz Adrian Pryczek.

– Niech te medale będą symbolem doceniania państwa pracy – mówił Starosta Mirosław Duży życząc w przyszłości złotych medali za długoletnią służbę.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Adam i Ewa

    Wypowiadałem się na temat strajku nauczycieli . Moje stanowisko było i jest bezwzględne. Jest mi wstyd. Mój komentarz usunięto. Jest mi wstyd również za to, że w Szkole Podstawowej nr 4 nauczyciel matematyki analizuje wyniki sprawdzianu po blisko 3 miesiącach.Pracując jednocześnie w szkole prywatnej tego miasta, jest zbyt zajęta by pracować na rządową pensję. Tandetna i bez absolutnie zadnego poswiecenia.Niezaagażowana. Przestawia tablice, słowa, całkowite minimum. Jest mi ogromnie wstyd za nauczycieli takich jak obiecująca, empatyczna, wykwalifikowana, ale nic nie robiąc sobie z ideii nauczyciela osoba. Jedna z wielu prześliczna i powinowata pań w SP4 im. Marii Konopnickiej w Mikołwie.

  • Magma

    Czas Siłaczek dawno minął. Zawód jak każdy inny. Proszę zrobić rachunek sumienia co do własnej postawy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również