Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Mikołowska policja ma nowego komendanta. Kto nim został?

  • Dodano: 2019-08-02 10:00

Wczoraj w siedzibie Śląskiej Policji odbyła się uroczystość wręczenia rozkazu o powierzeniu obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Mikołowie oraz awansu na wyższy stopień oficerski.

Rozkaz i awans wręczył policjantom Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. dr Krzysztof Justyński, któremu towarzyszyli jego Zastępcy: insp. Roman Rabsztyn i insp. Mariusz Krzystyniak. Ponadto Komendant Główny Policji przyznał 3 policjantom pionu kryminalnego listy gratulacyjne i nagrody pieniężne, które wyróżnieni odebrali z rąk Szefa śląskiego garnizonu.

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyła się uroczystość, podczas której Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. dr Krzysztof Justyński wręczył dotychczasowemu Pierwszemu Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu nadkom. Dariuszowi Klimczakowi rozkaz personalny o powierzeniu obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Mikołowie od dnia 01 sierpnia 2019 roku. Ponadto Generał wręczył Pierwszemu Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śląskim podinsp. dr Grzegorzowi Matuszkowi akt mianowania na wyższy stopień oficerski młodszego inspektora Policji.

Uroczystość była okazją do wręczenia listów gratulacyjnych i nagród pieniężnych policjantom z Wydziałów Kryminalnych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. Wyróżnienia przyznane przez Komendanta Głównego Policji w uznaniu profesjonalizmu, zaangażowania i zdecydowania w działaniu podczas realizacji sprawy kryminalnej, policjanci odebrali z rąk Szefa śląskiego garnizonu.

W uroczystości uczestniczyli również: I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Roman Rabsztyn i Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Mariusz Krzystyniak, którzy złożyli wszystkim policjantom gratulacje.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.