Wiadomości z Mikołowa

Mikołowska Paczka dla Potrzebujących ruszyła. Jak można pomóc?

  • Dodano: 2021-12-13 08:00, aktualizacja: 2021-12-13 08:08

Żywność, środki czystości, odzież, domowe tekstylia i wiele innych – takich artykułów potrzebują podopieczni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Z okazji świąt uruchomiono po raz kolejny Mikołowską Paczkę dla Potrzebujących. Jak pomóc?

Zbliżające się wielkimi krokami święta Bożego Narodzenia to czas, w którym niemal każdy z nas chce się dzielić z innymi, zwłaszcza z tymi osobami, których los dotknął szczególnie. Potrzebujących pomocy mikołowian jest naprawdę sporo i właśnie dla nich, wytypowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej warto zrobić paczkę i sprawić, by ich Boże Narodzenie było chociaż trochę radośniejsze!

Ruszyła Mikołowska Paczka dla Potrzebujących

- Od kilku lat razem z radnymi, Radą Seniorów, siostrami Boromeuszkami, Biegatonem i innymi chętnymi osobami czy organizacjami przygotowujemy świąteczne prezenty dla dzieci i osób potrzebujących. W tym roku ponownie chcemy sprawić trochę świątecznej radości osobom najbardziej potrzebującym – wyjaśnia burmistrz Mikołowa, Stanisław Piechula.

Jak można pomóc? Wystarczy wejść w stworzoną specjalnie z tej okazji internetową listę potrzebujących [LINK], zawierającą szczegółowe informacje dotyczące formy stworzenia paczki.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również