Wiadomości z Mikołowa

[FOTO] Koncert Margaret na zakończenie Dni Mikołowa

  • Dodano: 2018-09-03 09:00

Mimo niepogody i rzęsistego deszczu na niedzielnych koncertach w ramach Dni Mikołowa pojawiły się tłumy mieszkańców. Starsi bawili się przy szlagierach Mariusza Kalagi i Haliny Frąckowiak, a młodzież porwała Margaret.

Choć pierwsza niedziela września nie należała do najcieplejszych i słonecznych to zorganizowane przez mikołowski samorząd i Miejski Dom Kultury Dni Mikołowa cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Po południu na rynku wystąpił Mariusz Kalaga i Halina Frąckowiak, a gwiazdą wieczoru była Margaret. Ze względu na opady deszczu atrakcje dla najmłodszych zostały przeniesione do Miejskiego Domu Kultury. Wydarzenie poprowadził Marek Ajchsztet.

Niedzielnej imprezie towarzyszył rajd rowerowy zorganizowany przez O’Rety Team. Fani dwóch kółek wybrali się w trasę po lasach i zajrzeli do Leśnego Pogotowia Jacka Wąsińskiego. Wyprawa zakończyła się na mikołowskim rynku.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Starsi

    Piękna Margaret była super.Mimo deszczu opłacało mi się być na Rynku i posłuchać muzyki przede wszystkim szwedzkich producentów w wykonaniu właśnie Margaret.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również