Wiadomości z Mikołowa

[FOTO] Muzyczna uczta podczas Dni Mikołowa

  • Dodano: 2018-09-02 16:00

Pierwszy z Dni Mikołowa za nami. By bawić się przy muzyce zaproszonych gwiazd na mikołowskim rynku pojawiło się wielu mieszkańców. Gwiazdą soboty był Kamil Bednarek.

W tym roku Dni Mikołowa odbywają się na chwilę w ostatni weekend wakacji - 1 i 2 września. W sobotnie popołudnie na mikołowskim rynku pojawiły się tłumy mieszkańców, by posłuchać muzyki i zjeść coś pysznego, gdyż na płycie starówki zostały ustawione stoiska lokalnych przedsiębiorców. Na scenie zagrali: Krzywa Alternatywa, Kolory, Sound’n’Grace, a gwiazdą wieczoru był Kamil Bednarek, którego występ cieszył się dużą popularnością.

Wczoraj mogliśmy usłyszeć po raz pierwszy zwycięską kompozycję w konkursie na hejnał Mikołowa. Jego wykonawcą i autorem jednocześnie jest Krzysztof Laksa. Wydarzeniem towarzyszącym pierwszemu z Dni Mikołowa był Turniej Skata o Puchar Burmistrza Mikołowa, a wygrał go Zbigniew Kozak.

Dziś na scenie pojawią się Mariusz Kalaga, Piotr Herdzina, Halina Frąckowiak i Margaret. Organizatorem Dni Mikołowa jest Miejski Dom Kultury w Mikołowie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również