Wiadomości z Mikołowa

Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

  • Dodano: 2021-01-28 06:30, aktualizacja: 2021-01-27 22:37

Wczoraj obchodzony był Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia.

Z tej okazji Starosta Mikołowski Mirosław Duży oraz członek Zarządu Powiatu Grażyna Nazar spotkali się z pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy, składając serdeczne życzenia oraz wyrazy uznania za wysiłek włożony w rozwój Powiatu Mikołowskiego.

– Szanowni Państwo, życzymy wytrwałości w realizacji zamierzeń, sukcesów zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym, a wysiłek z wykonywania tak odpowiedzialnej pracy niech będzie źródłem dumy i satysfakcji- mówił Starosta Mikołowski.

Powiatowy Urząd Pracy skutecznie diagnozuje i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców powiatu mikołowskiego, wdrażając systemowe rozwiązania, promujące aktywność zawodową. Współpracuje przy tworzeniu nowych miejsc pracy z pracodawcami i podmiotami gospodarczymi, wspiera osoby bezrobotne oraz mające problemy z powrotem do aktywności społecznej i zawodowej. Ostatni trudny rok to wsparcie przedsiębiorców i pracodawców w ramach tzw. Tarcz antykryzysowych.

– Ta wizyta jest dowodem, że nasza praca ma sens, że ktoś ją dostrzega i docenia – mówiła w rozmowie z Aktualnościami. – Składam pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy w Mikołowie najlepsze życzenia i podziękowania za wspólną pracę na rzecz rynku pracy w powiecie mikołowskim. Korzystając z okazji, pragnę podziękować Radnym powiatowym i Zarządowi Powiatu za wsparcie, jakie od nich otrzymujemy- podkreśliła Pani dyrektor.

– Zapraszam pracodawców oraz osoby poszukujące zatrudnienia do skorzystania z naszej oferty wsparcia. Szczegóły można znaleźć na naszej stronie internetowej https://mikolow.praca.gov.pl i FB- dodała Teresa Miguła.

Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

Karolina GoikKarolina Goik
Źródło: Starostwo Powiatowe w Mikołowie

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.