Wiadomości z Mikołowa

Dzień Dziecka na sportowo już wkrótce!

  • Dodano: 2024-05-29 13:45

MOSiR zaprasza wszystkie dzieci do udziału w serii wydarzeń przygotowanych z okazji ich święta! Czeka na Was mnóstwo atrakcji i niezapomnianych przeżyć. Oto szczegóły:

Wodny Tor Przeszkód WIBIT w Aqua Plant

Od 30 maja (od godz. 14:00) do 2 czerwca (do godz. 21:00) Kryta Pływalnia „Aqua Plant” zamieni się w raj dla miłośników wodnych przygód. Rozstawiony zostanie Wodny Tor Przeszkód WIBIT, dostępny dla dzieci i młodzieży w ramach biletu wstępu na pływalnię. Przyjdźcie i sprawdźcie swoje umiejętności w pokonywaniu przeszkód na wodzie!

Aktywności na Orliku

1 czerwca w godzinach 16:00-18:00 zapraszamy na Orlik przy ul. Grażyńskiego. Animatorki z Dejzi Klub przygotowały dla Was dawkę aktywności w rytmie muzyki. Czekają na Was konkursy z upominkami oraz magiczne bańki mydlane. To doskonała okazja do wspólnej zabawy i spędzenia aktywnego popołudnia na świeżym powietrzu.

Szkolenia na skateparku

8 czerwca w godzinach 15:00-18:00 na skateparku przy ul. Grażyńskiego odbędą się szkolenia z najlepszymi instruktorami jazdy i trików na hulajnodze, rolkach i deskorolce. Będzie to wstęp do cyklu wakacyjnych szkoleń, które pomogą Wam doszlifować swoje umiejętności. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tymi sportami lub chcesz podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom, koniecznie wpadnij! Na miejscu będzie także darmowa wypożyczalnia sprzętu.

Zapraszamy wszystkie dzieci do aktywnego świętowania Dnia Dziecka z MOSiR! Czeka na Was wiele atrakcji i niezapomnianych chwil pełnych ruchu i zabawy. Do zobaczenia! - czytamy na stronie www MOSiR-u w Mikołowie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również