Wiadomości z Mikołowa

Zniszczony ekran w Samsungu – co robić?

  • Dodano: 2024-04-25 19:45

Samsung to, obok Apple, największy potentat rynku smartfonów. Popularność i wysoka jakość tych urządzeń nie oznacza jednak niezniszczalności – usterki dotyczą ich tak, jak każdego innego sprzętu elektronicznego. Czasami wystarczy chwila nieuwagi lub przypadek, a na ekranie pojawia się nieestetyczna pajęczyna, kolorowe paski czy martwe, czarne piksele. Co zrobić, gdy Twój Samsung upadnie Ci na ziemię i zniszczy się w nim wyświetlacz?

Wymiana wyświetlacza – dlaczego może być konieczna?

Nieraz widziałeś z pewnością, jak ktoś używa w pełni sprawnego telefonu z popękanym ekranem. Zniszczony wyświetlacz to nie tylko estetyczny mankament Twojego smartfonu. Po upadku awarii może ulec panel dotykowy - może reagować niepoprawnie lub też w ogóle przestać odpowiadać na Twoje próby naciśnięcia ikon na wyświetlaczu. Gdy awaria będzie poważniejsza, obraz z telefonu może zniknąć całkowicie, a sprzęt stanie się praktycznie bezużyteczny. W takiej sytuacji niezbędna będzie wizyta w serwisie GSM. Fachowcy sprawdzą, w czym leży problem i zaproponują odpowiednią wycenę naprawy. Z powodzeniem znajdą odpowiednie podzespoły, zarówno do takich telefonów, jak Samsung Galaxy S10 (https://gsmok.pl/wyswietlacze-oryginalne-samsung-g973-galaxy-s10-4g-m2514-c107) oraz innych modeli. 

Nowy wyświetlacz czy nowy telefon?

Popularnym przekonaniem jest to, iż nowoczesnych sprzętów elektronicznych nie warto naprawiać, a lepiej zdecydować się od razu na wymianę całego sprzętu. W przypadku telefonów Samsung nie jest to prawdą. Smartfony te cechują się wysoką jakością, dlatego nie należą też do najtańszych. Wymiana wyświetlacza może być nawet kilka razy tańsza niż sam telefon. Dodatkowo warto podkreślić, że ekrany do takich telefonów, jak Samsung Galaxy serii S czy A (w tym A71 https://gsmok.pl/wyswietlacze-samsung-a715-galaxy-a71-4g-m2880-c106) dostaniesz zarówno od producenta, jak też w nieodbiegającej od nich jakością wersji zamiennej. Jeżeli nie chcesz inwestować większych kwot, warto zapytać o możliwość zamontowania tańszego ekranu specjalisty w punkcie napraw, do którego oddajesz smartfon. 

Klienci biznesowi mają dostęp do ofert hurtowni, jak na przykład GSMOK https://gsmok.pl/ - to miejsce, w którym znajdziesz akcesoria renomowanych producentów do wszystkich smartfonów najpopularniejszych marek, w tym marki Samsung. Jako profesjonalny serwisant wyposażysz się tam w najwyższej jakości części – zarówno oryginalne, jak i zamienne, które pomogą Ci przywrócić telefon klienta do pełnej sprawności!

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.