Wiadomości z Mikołowa

Wózek dziecięcy na miejskie spacery

  • Dodano: 2019-06-28 14:30

Wózek Baby Jogger City Mini 2, to nowa linia funkcjonalnych wózków z rodzaju Baby Jogger. Wózek ten zachwyca wyglądem, stylistyką, a jego prostota a zarazem nowoczesność sprawiają, że Baby Jogger City przyciąga uwagę.

Stabilny i nieustraszony

Baby Jogger City Mini 2, należy do grupy wózków solidnie wykonanych, który na drodze staje się super bohaterem nawierzchni, nie straszne mu są kamienie dziury, piasek oraz nierówna kostka brukowa. Baby Jogger, jeździ na 3 lub 4 kołach (w zależności od wyboru), dzięki czemu jazda jest łatwa oraz stabilna, pokona wszystko co stanie na jego drodze. Jazda wózkiem po wybojach jest nieodczuwalna dla dziecka i rodzica, dzięki czemu maluch swobodnie i komfortowo czuje się w swoim własnym pojeździe.

City Mini 2 zapewnia niezliczone opcje podróżowania, stworzony jest tak, by był łatwy w obsłudze, jeśli chodzi o korzystanie w opcji samochód-wózek i na odwrót. Istnieje możliwość wpięcia gondoli City Mini 2 Baby Jogger oraz małego fotelika 0+. Gondola wózka City mini jest kompaktowa, istnieje możliwość modyfikacji wózka City Mini 2 i wózka City Mini Podwójny, City Mini GT2 i wózek podwójny głęboki, dla dziecka do pół roku.

Wózek Baby Jogger City Mini 2 zapewnia niezrównany komfort dla maluszka. Dzięki wygodnemu, szerokiemu, miękkiemu siedzisku maluch będzie czerpał radość z każdej wózkowej wycieczki poza domem. Dodatkowo siedzisko rozkładane jest do pozycji leżącej, co na tak wygodnym podłożu skłoni każdego malucha do długiej dziennej drzemki. Budka wózka wraz z okienkiem na magnes jest duża, wentylowana głęboko naciągana, ochroni malucha przed ostrym słońcem czy nieprzyjemnym wiatrem. Regulowany podnóżek wielopozycyjny w każdej chwili podeprze zmęczone spacerem małe nóżki.

Składanie wózka odbywa się w sposób niezwykle łatwy i błyskawiczny. Wózek Baby Jogger City Mini 2 wyposażony jest w unikalny, nowoczesny system składania zwany Quick - Fold Technology System ten polega na pociągnięciu za pasek co sprawia, że wózek szybko i lekko się składa. Wózek City Mini 2 w tej pozycji jest gotowy do spakowania do samochodu.

Wózek Baby Jogger City Mini 2 dostępny jest w kilku modnych kolorach takich jak: Jet - to wersja wózka w odcieniach grafitu, Slate - to wózek w odcieniach modnej szarości, Capri - to kolor morskiego turkusu oraz Sepia - odcień ciemnego beżu. Do wózka City Mini 2 można dopasować różne akcesoria takie jak: śpiworek, pałąk, osłonka na deszcz, torba termoizolacyjna, tacka oraz wiele innych.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.