Wiadomości z Mikołowa

Urządzamy home office. Jakie krzesło obrotowe zapewni komfort w codziennej pracy?

  • Dodano: 2021-02-03 14:45

Ostatnie nieprzewidywalne miesiące pokazały, że dysponowanie choćby najmniejszym, za to wygodnym, miejscem do pracy w zaciszu własnego domu potrafi być rozwiązaniem na wagę złota. Jeśli chcesz na spokojnie dobrać dla siebie idealny fotel biurowy, poniższy tekst może pomóc Ci w podjęciu trafnej decyzji. Zatem – zaczynamy!

Fotel biurowy – wygodny, czyli jaki?

Wiele osób, stojąc przed wyborem nowego fotela, nie do końca zastanawia się nad swoimi potrzebami. W sklepie kieruje się albo ceną, albo dostępnością, albo jeszcze czymś innym – wyglądem i pierwszym wrażeniem. To spory błąd. Nawet najpiękniejsze fotele komputerowe nie sprawdzą się w codziennym, wielogodzinnym użytkowaniu, jeśli nie będą odpowiadać potrzebom użytkownika. Muszą być zatem dobrze dobrane do jego wzrostu, wagi, a także wysokości blatu biurka, przy którym spędza on czas. Optymalnie ustawiony fotel biurowy to ten, który sprawia, że nasze nogi dotykają podłoża i są zgięte pod kątem 90 stopni, gdy na nim siedzimy.

Bejot Milla ML 102 – model idealny do home office

Krzesła obrotowe występują w ogromnej liczbie wariantów i kolorów. Poniżej zaprezentujemy kilka sprawdzonych modeli, dzięki którym wielogodzinna praca stanie się odczuwalnie przyjemniejsza. Pierwszym z nich jest Bejot Milla ML 102, którego budowę cechuje ergonomia. Na uwagę zasługuje oddychające oparcie, które daje duży komfort użytkowania – nawet w upalne dni. Specjalnie wyprofilowane i zaprojektowane oparcie gwarantuje dobre podparcie dla pleców. Tak przygotowany fotel biurowy zapewnia optymalne wsparcie dla kręgosłupa na odcinku lędźwiowym. Komfortowe podłokietniki z regulacją góra-dół utrzymują dłonie w odpowiednim ułożeniu, ograniczając ryzyko występowania tzw. cieśni nadgarstka. Zaawansowane opcje regulacji odchylenia oparcia i siedziska – wraz z regulacją głębokości – dają wygodę użytkowania w ciągu dnia. Zajrzyj do sklepu internetowego https://www.ergoexpert.pl/biuro/fotele-i-krzesla-biurowe, aby wybrać dla siebie ten lub inny model fotela komputerowego.

Fotel SitPlus Ergon 2 – dobry stosunek jakości do ceny

Dla osób, które interesuje rozwiązanie cechujące się dobrym stosunkiem ceny do jakości przygotowano fotel SitPlus Ergon 2. Tym, co go wyróżnia na tle innych biurowych rozwiązań jest regulacja wysuwu siedziska. Na uwagę zasługuje również mechanizm wyposażony w funkcję anti-shock, dzięki któremu zwolnienie blokady nie skutkuje uderzeniem w plecy. Opcja płynnej regulacji wysokości siedziska również jest godna zainteresowania. Przydaje się podczas korzystania z biurek różniących się od siebie wysokością. Siedzisko wyłożone gąbką o dużej gęstości zachowuje żywotność – nawet po kilku miesiącach intensywnego użytkowania. Wysokość całkowita fotela wynosi od 113 do 128 centymetrów. W zależności od własnych preferencji i wystroju wnętrza, krzesło obrotowe możesz wybrać w kolorze czarnym lub szarym. Oba są na tyle uniwersalne, że staną się dobrze dopasowanym dodatkiem Twojego domowego biura.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.