Wiadomości z Mikołowa

Szukasz spersonalizowanej diety pudełkowej - sprawdź ofertę WIKT Codzienny!

  • Dodano: 2023-09-28 12:15

Każdy rodzaj zbilansowanej diety pudełkowej, którą dostarczamy do naszych klientów jest spersonalizowany pod kątem kaloryczności, zawartości składników odżywczych. Celem naszej firmy cateringowej WIKT Codzienny jest osiągnięcie równowagi żywieniowej, czyli odpowiedni stosunek białek, tłuszczów, węglowodanów, który pomaga organizmowi całkowicie strawić pokarm i dzięki temu wzbogacić się w niezbędne substancje. Zatem białko zapewnia uczucie sytości, tłuszcze i węglowodany dostarczają energii. Oczywiście plany żywieniowe opracowywane przez dietetyka z naszego cateringu są optymalne dla wieku i stanu zdrowia, aktywności fizycznej i przynoszą same korzyści.

Jak catering dietetyczny Mikołów wpływa na redukcję wagi i poprawę zdrowia!

W naszym cateringu dietetycznym pracuje doświadczony w żywieniu ludzi dietetyk, który wie, że przejadanie się, miłość do niezdrowej żywności, siedzący tryb życia, stres mogą powodować dodatkowe kilogramy. Niestety zdarza się, że walka z nimi trwa latami. Ani post, ani rygorystyczne diety nie pomagają. Trzeba pamiętać o obliczaniu kalorii i o tym, że waga zacznie spadać, gdy deficyt kaloryczny osiągnie 20%. Można zatem spróbować zmienić swoje spojrzenie na odżywianie i zamawiać w naszym cateringu prawidłowo zbilansowaną dietę pudełkową, która działa skutecznie i nie szkodzi organizmowi, a może znacząco poprawić sylwetkę i samopoczucie. Naszym zadaniem jest nie tylko redukcja wagi, ale również poprawa Twojego zdrowia: obniżenie poziomu cukru i cholesterolu we krwi, poprawa pracy układu trawiennego, zdobycie lepszej kondycji fizycznej i psychicznej.

Diety pudełkowe w menu cateringu

  • Wybór menu (1200-3000 kcal) - to doskonały wybór dla ludzi, którzy lubią urozmaicone posiłki przygotowane według ich upodobań kulinarnych.
  • Dieta Standard (1200-2500 kcal) - to nie tylko smaczne dania to także doskonały sposób na szybkie odczuwanie sytości bez chęci podjadania. W Twojej diecie pudełkowej otrzymasz prawidłową ilość błonnika i białka.
  • Dieta Sport (1500-3500 kcal) - dla zawodowych sportowców oraz osób, które po prostu dbają o kondycję fizyczną. Posiłki mają odpowiednią do wydatku energetycznego kaloryczność, zwiększoną ilość białka co sprzyja budowaniu mięśni oraz ich regenerację po wysiłki fizycznym.
  • Dieta Vegetarian (1000-2500 kcal) - jest to program żywieniowy naszego cateringu dietetycznego skierowany do wegetarian, którzy zrezygnowali z jedzenia produktów odzwierzęcych poza nabiałem.
  • Dieta Vege and Fish (1200-2500 kcal) - jeśli jesteś wegetarianinem, ale nie chcesz zrezygnować z ryb I owoców morza ta dieta jest dla Ciebie.
  • Dieta Low IG (1200-3000 kcal) - opracowana przez dietetyka z naszego cateringu z myślą o diabetykach, którzy w naturalny sposób chcą unormować poziom cukru we krwi.
  • Dieta Low Carb (1200-3000 kcal) - to dieta białkowa z ograniczeniem ilości węglowodanów w posiłkach. W diecie znajdzie się więcej zdrowych nierafinowanych tłuszczów co razem wprowadzi Twój organizm w stan ketozy, czyli będzie on spalał nagromadzony tłuszcz.
  • Dieta Office (800-1200) - to idealna dieta dla ludzi zabieganych którzy potrzebują zastrzyku energii z pożywienia. Otrzymasz zbilansowane posiłki a Twoje samopoczucie natychmiast się poprawi.

Nasza firma cateringowa nie zapomniała o osobach z nietolerancją glutenu i laktozy, już niedługo w naszym menu pojawi się dieta pudełkowa Dieta Gluten& Lactose Free (1200-3000 kcal) oraz detoks sokowy (1000 kcal).

Postaw na catering a Twój organizm Ci podziękuje!

Aby dieta była zdrowa i prawidłowa, należy wyeliminować żywność wysokoprzetworzoną, ponieważ traci ona swoje wartości odżywcze, a korzystne substancje w jej składzie (witaminy, minerały, błonnik) ulegają zniszczeniu. Zazwyczaj produkty te zawierają duże ilości węglowodanów prostych, tłuszczów nasyconych i soli. Zdrowa dieta pudełkowa dostarczana przez nasz catering dietetyczny nie zawiera tłuszczów trans, gdyż są to substancje obce dla organizmu.

Podsumowanie

naszej firmie cateringowej WIKT Codzienny zajmujemy się opracowaniem planów dietetycznych dla osób, które chcą zredukować swoją wagę oraz ilość tkanki tłuszczowej. Ponadto wspieramy osoby dążące do poprawy swojego stanu zdrowia oraz poprawienia sylwetki i kondycji fizycznej. Dostarczana dieta pudełkowa jest spersonalizowana i zbilansowana, składa się z urozmaiconych i bardzo smacznych potraw. Jeżeli chcesz zdrowo się odżywiać, pięknie wyglądać i nie odczuwać głodu, zamów w naszym cateringu dietę spełniająca Twoje oczekiwania!

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.