Wiadomości z Mikołowa

Reklama Twojej firmy na miarę XXI wieku

  • Dodano: 2019-10-15 10:30, aktualizacja: 2020-06-02 10:02

Internet to w dzisiejszych czasach największa baza wiedzy. 

Praktycznie każdy korzysta z sieci w różnych celach. Zakupy online, wyszukiwanie interesujących nas dóbr i usług oraz publiczne dzielenie się opiniami to standard. Nie ma szybszego sposobu rozprzestrzeniania się informacji między ludźmi. Daje to ogrom możliwości i otwiera wiele drzwi, zwłaszcza w prowadzeniu biznesu. Pozyskiwanie dużego grona odbiorców Twoich usług wymaga jednak skutecznej reklamy. Nie wystarczy samo posiadanie strony - liczy się Twoja pozycja w Internecie. My znamy się na tym świetnie - jesteśmy SEO Managment i zajmiemy się skutecznym wypromowaniem Twojej firmy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. To co Tobie wydaje się problemem, dla nas jest wyzwaniem. Nie stój więc w tyle za swoją konkurencją, do dzieła!

Jak Cię widzą tak Cię piszą

Zacznijmy od początku. Podstawą prowadzenia jakiejkolwiek działalności przeznaczonej do promowania w sieci jest przede wszystkim własna strona internetowa. Czy często zdarza Ci się wpisać w wyszukiwarce nazwę firmy, która Cię interesuje i nie możesz znaleźć nawet podstawowych informacji o niej, takich jak: jak dane kontaktowe, adres czy nawet godziny otwarcia? Zapewne tak. Przyznasz zatem, że jest to bardzo frustrujące. Chyba nie chcesz aby i Twoją firmę postrzegano tak lekceważąco? Zajmiemy się zatem stworzeniem dla Ciebie profesjonalnej strony lub sklepu internetowego dostosowanego do branży, w której działasz. Pamiętaj o tym, że ludzie to wzrokowcy. Witryna firmowa musi zatem posiadać przyciągającą grafikę, być intuicyjna i prosta w poruszaniu się po niej, a jednocześnie powinna jasno przekazywać to, czym się zajmujesz i jaką wartość dajesz swoim klientom.Fachowo stworzona strona zapewni Ci większe zainteresowanie Twoimi usługami i zwiększy zaufanie do Twojej marki. Nie musisz znać się na tworzeniu stron, powierz tę sprawę w nasze ręce. Wysłuchamy Twoich potrzeb i doradzimy. Wzajemna relacja i zrozumienie potrzeb to recepta na nasz wspólny sukces.

Starych drzew się nie przesadza

Marcin Zygmunt szef seo twierdzi,że nic bardziej mylnego. Do naszej firmy bardzo często trafiają osoby, które posiadają już od dawna swoje strony ale skarżą się na niskie wyniki biznesowe. Wniosek jest zatem jeden - strona zawiera błędy, jest źle zaprojektowana i nieefektywna. My wskażemy drogę do tego jak to wszystko zmienić. Posiadamy w swojej działalności usługę audytu SEO. Dowiesz się dzięki niemu jakie są przyczyny niskiego ruchu na Twojej stronie, jakie są błędy w optymalizacji oraz jakie są przewidziane możliwości zmiany tego stanu rzeczy. Prawdopodobnie stało się tak, że zleciłeś zaprojektowanie swojej witryny firmie, która może i zadbała o piękny wygląd od strony graficznej ale pominęła przystosowanie jej pod wyszukiwarkę internetową. Projektantom bardzo często brakuje wiedzy w tym zakresie poza tym jest to proces dość pracochłonny. Wiele tego typu firm psuje rynek niskimi cenami usług, a w efekcie otrzymujesz jakby "niedokończoną robotę". My dostarczymy Ci kompleksową analizę tego, co dzieje się z Twoją stroną, a następnie wspólnie ustalimy plan naprawczy lub stworzenie strony od nowa.

Kto pierwszy ten lepszy

Jeśli rozwialiśmy już wszystkie wątpliwości związane z samym posiadaniem solidnej strony i masz już tę swoją własną to wiedz, że jest to solidny fundament. Masz na koncie pierwszy sukces ale nie możesz na tym poprzestać. Aby strona była rozchwytywana, wymaga jeszcze pewnych działań. Mają one doprowadzić do tego, aby pojawiała się na jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania klientów. Czy widziałeś kiedyś człowieka, który prowadzi prezentację dla dużej ilości ludzi i zamiast na środku sceny stoi w kącie za zasłoną? Przyznasz, że byłoby to nieco dziwne i zapewne nikt by go nie słuchał. W Internecie jest dokładnie tak samo. Jeśli wyraźnie Cię nie widać to tak jakbyś wcale nie istniał. My wiemy jak to zmienić Stronę pozycjonujemy przez wybrane słowa kluczowe. Wyniki jakie otrzymuje się po wpisaniu w wyszukiwarce konkretnego hasła nie są bowiem przypadkowe. Rządzi się to specjalnymi prawami, a dokładnie odpowiada za to algorytm. Tu właśnie zaczyna się nasza rola - dzięki naszej wiedzy i dużemu doświadczeniu wypozycjonujemy Twoją stronę w taki sposób, aby pojawiała się jak najwyżej. Co za tym idzie? Osoby potencjalnie zainteresowane usługami jakie oferujesz, trafią w pierwszej kolejności właśnie do Ciebie, a nie do konkurencji. Dalej chyba nie trzeba tłumaczyć. Zwiększenie ilości klientów, większa rozpoznawalność Twojej marki na rynku i poprawa pozycji to tylko niektóre z zalet.

A może kampania reklamowa?

W celu zwiększenia widoczności swojej strony warto rozważyć jeszcze kampanie reklamowe AdWords. Czy są one lepsze od klasycznego pozycjonowania pod kątem SEO? Wszystko zależy od specyfiki branży w jakiej działasz. My ze swojego doświadczenia wiemy, że najlepsze rezultaty przynosi połączenie tych działań. Najczęściej występującym formatem reklam na jakie możesz natrafić są reklamy tekstowe pojawiające się w wynikach wyszukiwania. Wyświetlają się one w "gratisie" do zamierzonych wyników wyszukiwania. Gdy użytkownik kliknie w taką reklamę sponsorowaną, automatycznie znajdzie się na Twojej stronie. Jeśli prowadzisz sklep internetowy to bardziej odpowiednią dla Ciebie ale podobną w działaniu będzie kampania produktowa. Tutaj również reklamy pojawiają się w momencie wprowadzenia przez użytkownika konkretnego hasła w wyszukiwarce. Różni się tym, że zawiera zachęcające zdjęcie i od razu widoczną cenę produktu. Jesteśmy skłonni przeprowadzić dla Ciebie także kampanię w sieci reklamowej, czyli witrynach internetowych i aplikacjach, w których możliwe jest wyświetlanie reklam. Kampanie w sieci obejmują także reklamę na gmailu oraz YouTube, czyli miejscach, które zrzeszają ogrom ludzi. Naszym zdaniem kampanie są idealnym sposobem na jeszcze lepsze uzupełnienie korzyści wynikających z pozycjonowania.

Siła społeczności

Jeśli ktoś zapyta Cię o najbardziej popularny portal społecznościowy to z pewnością jako pierwszy na myśl nasunie Ci się Facebook. W ostatnich latach miejsce to przeszło prawdziwą transformację. Nie służy ono już od dawna wyłącznie do komunikowania się ze znajomymi. Dziś jest to jedna ogromna powierzchnia reklamowa. Możliwość udzielania się na różnych grupach, zwiększanie zasięgów poprzez polecanie, udostępnianie Twoich usług przez znajomych i zadowolonych klientów, czy nawet możliwość zakładania swoich fanpage'y daje Ci ogrom korzyści. Warto zastanowić się nad skuteczną promocją właśnie na Facebooku. Bądź nowoczesny, działaj na zasadach jakie dyktują obecne czasy. My też nie pozostajemy w tyle za innymi, pomożemy Ci wypromować Twoją firmę w kręgu facebookowej społeczności.

Jak widzisz, nie da się w dzisiejszych czasach funkcjonować bez skutecznej reklamy. Możesz posiadać ogromny talent, znać się na tym co robisz i być świetnym fachowcem w danej dziedzinie. Twój biznes nie przyniesie Ci jednak oczekiwanych korzyści finansowych jeżeli nie zadbasz o jego promocję. Pozwól zatem nam zadbać o Ciebie. Bądź o krok przed konkurencją i działaj z głową pełną pomysłów. Twój sukces jest także naszym sukcesem!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.