Wiadomości z Mikołowa

Materac małżeński w nietypowym rozmiarze 180x220

  • Dodano: 2020-01-22 10:00, aktualizacja: 2020-01-28 11:19

Producenci materaców umożliwiają swoim klientom wybór poszczególnych parametrów wybranego materaca, aby zoptymalizować go i dopasować do indywidualnych potrzeb. Istnieje również możliwość wyboru dowolnego rozmiaru takiego materaca, aby idealnie pasował do posiadanego łóżka. Można wybierać spośród setek dostępnych opcji i zdecydować się na materac małżeński w bardzo nietypowym rozmiarze, jak 180x220. Jest to produkt przeznaczony dla osób wysokich, których masa ciała również jest nieco większa.

Idealny rozmiar wybranego materaca

Decydując się na zakup materaca do spania, trzeba bardzo dobrze określić jego rozmiar, aby dopasować go do posiadanego łóżka. Należy dokonać bardzo szczegółowych pomiarów. Osoby wysokie mogą posługiwać się długością 220, a dla niższych prezentowane są materace o długości 180 lub 170 cm. W przypadku wysokich użytkowników poleca się również dość szerokie rozwiązania, jak właśnie 180x220 https://www.kaszmirowysen.pl/Materac-na-wymiar/Materac-do-lozka-180x220-cm-do-spania. Najważniejsze jednak, żeby swój materac dopasować do całej budowy ciała, a więc również do jego wagi. Wówczas wybrany surowiec ma możliwość podparcia kręgosłupa we właściwy sposób, co jest kluczowe dla kwestii wygody i bezpieczeństwa.

Twardości dużych materacy w nietypowych rozmiarach

Na stronach producentów takich jak Kaszmirowysen.pl można znaleźć materace o kilku stopniach twardości, a każdy z nich przeznaczony jest dla osób znajdujących się w innym przedziale wagowym. Osobom bardzo wysokim nie poleca się raczej materacy miękkich, chyba że są to użytkownicy bardzo szczupli. Dla nich idealne będą produkty twarde i bardzo twarde. W nich znaleźć można zwykle:

  • włókna kokosowe,
  • lateks,
  • dodatek dobrej jakościowo pianki.

Są to surowce bardzo wytrzymałe, cechujące się wieloma właściwościami. Jednocześnie, każdy z nich zapewnia idealną higienę materaca oraz jego przewiewność. Są to produkty antyalergiczne i wytrzymałe. Zwykle żywotność takiego materaca jest znacznie większa, niż klasycznego materaca sprężynowego, czy najprostszego wykonanego ze zwykłej pianki niskiej jakości.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.