Wiadomości z Mikołowa

Jesteś abonentem Plusa? Możesz mieć telewizję Cyfrowego Polsatu w super cenie!

  • Dodano: 2016-09-23 12:00

Dostępność pełnej oferty Cyfrowego Polsatu ze 174 kanałami telewizyjnymi za  49,99 zł/mies. z rabatem 50% w  ramach programu smartDOM (standardowo to 99,99 zł/mies.!) to doskonała propozycja dla abonentów Plusa, którzy otrzymując bogaty pakiet telewizyjny w połowie  niższej cenie, sporo zaoszczędzą na domowych rachunkach. Na tych, którzy zdecydują się na tą ofertę do 30.09, w Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu czekają dodatkowo ciekawe upominki od kanału Sundance.

174 kanały telewizyjne za 50% ceny

Wyjątkowa i niezwykle atrakcyjna oferta pakietu Premium MAX na 174 kanałach, w tym HBO i  Eleven,  dostarczy na co dzień wielu godzin najlepszej telewizyjnej rozrywki. Sport, filmy, seriale, newsy, dokumenty, lifestyle, kuchnia, podróże, nauka i wiele innych ciekawych treści przedstawianych na kanałach oferowanych przez Cyfrowy Polsat, w tym pakiet HBO HD HBO GO (składający się z kanałów HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD oraz internetowego serwisu HBO GO), pakiet Eleven Sports HD, dostęp do serwisu Cyfrowy Polsat GO z opcją ON THE GO - wszystko to w pełnej ofercie telewizyjnej Cyfrowego Polsatu, dla klientów Plusa jest dostępne za 49,99 zł/mies. dzięki programowi smartDOM (standardowa cena oferty to 99,99 zł/mies.).

Premium MAX – bogata oferta sportowa 

Niezwykłą zaletą oferty Premium MAX jest dostęp do nowego pakietu Eleven Sports HD. Pakiet ten oferuje aż 3000 godzin relacji na żywo rocznie, w tym z wydarzeń sportowych dostępnych na wyłączność, takich jak Formula 1®, hiszpańska Liga Santander czy włoska Serie A TIM. Moc sportowych wrażeń i wielkie emocje na co dzień, czyli wszystko to, co kochają fani sportu - w pakiecie Eleven Sport HD!

Telewizja zawsze pod ręką

Decydując się na ofertę Premium MAX klient otrzyma dostęp do serwisu Cyfrowy Polsat GO, dzięki któremu obejrzy tysiące programów na życzenie, które są dostępne na dekoderze bez dodatkowych opłat! Dodatkowo opcja ON THE GO pozwoli na dostęp do ulubionych treści poza dekoderem, nawet na trzech wybranych urządzeniach mobilnych jednocześnie: komputerze, tablecie lub smartfonie. ON THE GO to więcej możliwości oglądania w różnych miejscach i sytuacjach: w pociągu, samochodzie, na spotkaniu z przyjaciółmi i wszędzie tam, gdzie jest czas i okazja, żeby zobaczyć ulubione filmy, seriale i programy. 

Najnowszy dekoder EVOBOX PVR

Razem z ofertą Premium MAX klient otrzyma dekoder EVOBOX PVR – najbardziej zaawansowany technologicznie dekoder satelitarny w Polsce w ofertach operatorów płatnej telewizji. Nagrywanie do 3 programów jednocześnie na dysk o pojemności 500 GB, wiele możliwości programowania nagrań, niezwykle szybki procesor, przejrzyste, nowoczesne, intuicyjne menu przygotowane wspólnie z firmą ADB oraz wbudowany moduł Wi-Fi docenione zostały Złotym Medalem Targów Poznańskich 2016. Dekoder EVOBOX PVR to nowoczesny dekoder dla wymagającego użytkownika telewizji, który oczekuje najlepszej oferty i niezawodnego sprzętu.  

Kto i jak może skorzystać z oferty?

Żeby skorzystać z oferty, wystarczy być abonentem usługi głosowej Plusa, odwiedzić wybrany Punkt Sprzedaży Cyfrowego Polsatu lub Plusa, zapoznać się z ofertą smartDOM i zdecydować na telewizję satelitarną od Cyfrowego Polsatu. Na klientów tej oferty po podpisaniu umowy czekają także niespodzianki od kanału Sundance. Dodatkowo wszyscy, którzy w dniach 9-30.09 podpiszą umowę na wybrany produkt otrzymają wyjątkowy upominek z motywem z serialu Mad Men. 

O szczegóły zapytaj Doradców w wybranych punktach sprzedaży: Mikołów, ul. Okrzei 8, ul. Gliwicka 3 (Auchan).

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.