Wiadomości z Mikołowa

Jak zarobić dodatkowe środki bez wychodzenia z domu? Skorzystaj z promocji bankowych!

  • Dodano: 2020-09-23 08:30, aktualizacja: 2020-09-23 08:36

Chciałbyś zarobić dodatkowe środki na drobne wydatki? Nie wiesz, gdzie szukać sposobów na ich zdobycie? Odpowiedź jest jedna – nie musisz nawet wychodzić z domu, by zyskać solidny zastrzyk gotówki! Dobrą opcją są promocje bankowe organizowane przez banki. Sprawdź, jak można na nich zarobić.

Nie masz pomysłu na dodatkowy zarobek? Mamy ciekawą propozycję. Nie tylko banki mogą zarabiać na Tobie – Ty również możesz zarabiać na bankach! Sprawdź, czym są, jak działają i co można zyskać, biorąc udział w najlepszych promocjach bankowych!

Jak działają promocje bankowe?

Promocje organizowane przez banki polegają na założeniu produktu lub skorzystaniu z oferty promocyjnej i spełnieniu warunków opisanych w regulaminie. Najczęściej będzie to wykonanie określonej liczby płatności bezgotówkowych (lub płatności na określoną kwotę np. min. 300 zł w miesiącu), zasilenie konta odpowiednią kwotą, zalogowanie się do bankowości internetowej, wykonanie przelewu online czy przeniesienie wynagrodzenia do banku, który organizuje promocję. Najlepsze promocje bankowe kont to takie, w których należy wykonać jak najmniej skomplikowanych czynności, które zostaną solidnie nagrodzone.

Jaki produkt trzeba założyć, by wziąć udział w promocji?

Najczęściej bank będzie od Ciebie wymagał założenia konta osobistego lub konta firmowego. Jeśli nie wiesz, jakie konto założyć, by otrzymać solidną premię, z pomocą przychodzi ranking kont osobistych. Warto wybrać rachunek, który jest darmowy, z którego być może zechcesz korzystać w przyszłości, i na którym można dobrze zarobić. Kolejnym produktem są konta oszczędnościowe i lokaty, choć obecnie coraz rzadziej są one w promocji. Warto przyjrzeć się również kartom kredytowym, bo dzięki nim również można sporo zyskać! Co można otrzymać w zamian za skorzystanie z promocji?

Jakie nagrody można zyskać, biorąc udział w promocji bankowej?

Najbardziej atrakcyjną nagrodą jest oczywiście premia pieniężna, którą możesz wydać wedle własnego uznania. Premie wynoszą zwykle od 100 do nawet 1 000 zł, co jest już sporą kwotą. Banki chętnie rozdają również vouchery do sklepów i e-sklepów, np. na Allegro, do Biedronki, do sklepów odzieżowych, perfumerii i sklepów z kosmetykami, a także bony do restauracji, bilety do kina czy teatru. Kolejną fajną nagrodą jest cashback. Przykładowo, płacąc kartą kredytową, można zyskać nawet kilkaset złotych zwrotu wydanych środków! Zdarzają się również nagrody rzeczowe, do których najczęściej należą sprzęty elektronicznie – smartfony, tablety, słuchawki, a nawet hulajnogi elektryczne.

Czy zechcesz skorzystać z promocji bankowej, by zasilić swoje konto solidną premią?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.