Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Jak przewieźć rower?

  • Dodano: 2018-03-19 07:00, aktualizacja: 2018-03-15 12:53

Rower jest bardzo uciążliwy w transporcie. Jego kształty sprawiają, że nieumiejętnie przewożony, może się łatwo uszkodzić. Nie ryzykuj przewożenia roweru na własną rękę. Zleć transport roweru firmie, która dysponuje odpowiednim pojazdem i doświadczeniem.

W sieci możesz znaleźć wielu przewoźników, którzy oferują transport roweru, ale ceny ich usług są zazwyczaj dość drogie. Przewożąc rower, chcesz zaoszczędzić i to jest zrozumiała sprawa, dlatego dobrym posunięciem będzie zlecenie transportu na giełdzie transportowej https://gielda.furgonetka.pl/. Samodzielne poszukiwania firmy przewozowej jest opłacalne wtedy, kiedy chcesz zlecić przewóz wielu rzeczy naraz, ale kiedy w planach masz tylko transport roweru, lepiej postąpić w sprytniejszy sposób i skorzystać z giełdy transportowej.

Rejestracja oraz wystawianie ogłoszeń w serwisie Furgonetka Giełda jest całkiem darmowe – nie płacisz nic za założenie konta oraz dodawanie ogłoszeń. Całkowicie za darmo możesz dołączyć do ogłoszenia zdjęcia roweru, którego chcesz przewieźć, opis zlecenia (skąd dokąd trzeba przetransportować rower), a nawet określić koszt, jaki możesz ponieść za to zlecenie. W serwisie Furgonetka Giełda konta mają również firmy przewozowe, które zgłaszają się do zleceń i chcąc je otrzymać, oferują ceny znacznie niższe niż rynkowe. Oszczędność na przewozie zleconym przez giełdę transportową wynosi nawet 60%. W Furgonetka Giełda możesz zapoznać się z ofertami złożonymi w odpowiedzi na Twoje zlecenie i wybrać tę, która będzie dla Ciebie najkorzystniejsza czy to pod względem kosztów, czy terminu transportu.

Wszystkie formalności możesz załatwić z przewoźnikiem po otrzymaniu jego danych kontaktowych. Umówisz w ten sposób dzień i godzinę odbioru, a także określisz formę pakowania roweru. Furgonetka Giełda to nie tylko giełda krajowa, ale też giełda ładunków międzynarodowych. Z nami zlecisz transport roweru nie tylko w kraju, ale też na terenie całej Europy.

Jeżeli chcesz zlecić przewóz roweru, nie czekaj – załóż konto na https://gielda.furgonetka.pl/ i wystaw swoje darmowe ogłoszenie transportowe.

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.