Wiadomości z Mikołowa

Gdzie naprawić sprzęt AGD w woj. śląskim? Sprawnie i profesjonalnie

  • Dodano: 2020-03-11 08:45, aktualizacja: 2020-03-11 08:56

Uszkodzona pralka, lodówka czy zmywarka to sytuacja z jaką większość osób miało do czynienia co najmniej raz w życiu. Czasem awaria jest niewielka i można ją wykonać samodzielnie, ale zdarza się też, że sprzęt trzeba oddać do serwisu na gwarancje lub w ręce specjalisty. Gdzie najlepiej na śląsku serwisować sprzęt AGD? Podpowiadamy.

Naprawa AGD - kiedy samodzielnie a kiedy warto zadzwonić po specjalistę?

Drobne uszkodzenia pralki to np. te, które dotyczą starszych modeli pralek. Są osoby, które potrafią samodzielnie poradzić sobie z ich naprawą, ale jest to rzadkością. Większość z nas posiada już w domu nowoczesne wersje pralek i często, kiedy pojawia się awaria, trudno samemu ocenić co dokładnie się zepsuło. Wówczas warto zadzwonić do specjalisty, ponieważ niewłaściwe majsterkowanie może spowodować, że tylko pogorszymy sprawę. 

Mieszkając na śląsku warto skontaktować się ze specjalistami z firmy Fixagd.pl, którzy oferują dojazd do klienta - na miejsce. To ważne, ponieważ często nie jesteśmy w stanie sami dostarczyć pralki do serwisu lub nie mamy odpowiedniej wielkości samochodu. Także samo znoszenie ciężkiej pralki np. po schodach w bloku jest problematyczne, zwłaszcza gdy mieszkamy sami. Wtedy możliwość zamówienia serwisu do domu jest wygodnym rozwiązaniem.

Serwis AGD w domu klienta

Serwis sprzętu AGD, takiego jak pralka, lodówka lub zmywarka we własnym domu jest wygodnym rozwiązaniem dla wielu osób. Także dlatego, że nie ma konieczności przestawiania mebli, wynoszenia, wnoszenia, szukania osób do pomocy i zastanawiania się czy specjalista w serwisie przeglądnie dokładnie cały sprzęt czy wykona tylko powierzchowną naprawę, a usterka po jakimś czasie znów się pojawi. 

Mobilny serwis na miejscu to rozwiązanie dla osób samotnych, kobiet i par, które chcą szybko i na miejscu naprawić uszkodzony sprzęt, by nie zostać np. bez sprawnej pralki na wiele dni. To też pewność, że fachowiec pracuje pod naszym okiem, szybko i z oszczędnością czasu i środków z domowego budżetu.

Płacimy za realną usługę i naprawę, a nie za trzymanie sprzętu przez wiele dni w serwisie i wielokrotne próby skontaktowania się w sprawie naprawy, jak to bywa w przypadku niektórych wykonawców. Takie firmy jak Fixagd.pl działają na miejscu - u klienta, szybko i skutecznie, ponieważ sprawność sprzętu po naprawie można odrazu sprawdzić, dlatego nie kupujemy przysłowiowego "kota w worku" dostając sprzęt z powrotem z serwisu bez pewności, że działa. Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o Fix AGD.

Trafna ocena usterki i atrakcyjne cena wykonania naprawy

Wiele osób nie wie, że cena serwisu sprzętu a trafność diagnozy powinny iść ze sobą w parze. Dlatego w praktyce nie ta oferta jest najlepsza, która kosztuje nas najmniej, ale ta, która pozwala skutecznie usunąć awarię. Tymczasem na rynku można znaleźć oferty firm lub osób prywatnych, które proponują np. naprawę pralki w cenie 50 zł, niezależnie od awarii. Nie jest to uczciwa usługa, gdyż żaden fachowiec przed sprawdzeniem sprzętu nie jest w stanie ocenić ile będzie kosztować np. wymiana poszczególnych części. A samo skuszenie się na atrakcyjną, na pierwszy rzut oka ofertę, może spowodować, że zamiast naprawy usterka pogłębi się, a czasami niezbędne będzie kupienie nowego sprzętu.

Decydując się na zamówienie fachowca do domu zyskujemy pewność, że trafnie oceni on usterkę i powie jaki jest koszt jej naprawy. Tak działają specjaliści z firmy Fixagd.pl, którzy na miejscu fachowo oceniają co trzeba wymienić i jaki jest koszt. To opłacalne dla klientów, ponieważ wiedzą, że nie zatrudniają nieznajomej osoby, która czasem w cenie 50 złotych jest w stanie... stwierdzić tylko, że naprawa nie opłaci się i lepiej kupić nową pralkę.

Mieszkając w województwie śląskim i szukając dobrej naprawy sprzętu AGD np. pralki warto przejrzeć ofertę w sieci - takich firm jak Fix AGD. To wybór wówczas, kiedy np. zepsuje nam się pralka, a w domu za niedługo mają pojawić się goście i nie wiemy co zrobić by nie zastali zalanej wodą podłogi. Wówczas warto zdecydować się na szybko kontakt i zatrudnienie fachowców, którzy na miejscu ocenią stan sprzętu, zakres awarii i zdołają szybko uporać się z problemem, oszczędzając nasz czas i pozwalając uniknąć stresu.

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.