Wiadomości z Mikołowa

Co skrywa przyszłość? Jaki wpływ na twój los ma twój znak zodiaku, imię, sen?

  • Dodano: 2019-07-24 10:45

Większość zastanawia się często co czeka nas w przyszłości. Jaki bieg przybiorą wydarzenia i jaki będzie ich ciąg dalszy. O ile do pewnego stopnia jesteśmy w stanie ukształtować swoją przyszłość i samemu zadbać o swój dalszy los, o tyle na wiele rzeczy nigdy wpływu mieć nie będziemy. Są one po prostu z góry przesądzone. Ciężko przewidzieć bieg zdarzeń ze stuprocentową skutecznością, szczególnie w dłuższym okresie. Nie jest jednak powiedziane, że nie możemy się trochę w tym wspomóc. Jak? Zagłębmy się w arkana ezoteryki...

Dowiedz się co czeka na Ciebie w przyszłości. Jaki wpływ na twoje życie ma twoje imię?

Znaczenie imienia to niedoceniany element naszej egzystencji. Nadane przy urodzeniu, towarzyszy nam przez całe życie i jak by nie było, definiuje nas. Mówi się, że przy poznawaniu ludzi liczy się pierwsze wrażenie. Na nie składa się również imię. Nie sposób się nie zgodzić, że inaczej postrzegamy osobę o imieniu bardziej egzotycznym niż zwykliśmy słyszeć. Jest w tym pewna doza abstrakcji, bo przecież nie powinno mieć to żadnego wpływu, w końcu nie my wybieramy jak się nazywamy (z pewnymi wyjątkami oczywiście). Niemal każde imię ma jakieś znaczenie, przypisywane już od zarania dziejów. Poznanie jego etymologii może pomóc nam w lepszym zrozumieniu siebie samego i odkryciu w sobie wartości, o których nie mieliśmy pojęcia.

Znak zodiaku - losy zapisane przez wszechświat

Horoskopy tworzone są na podstawie układu wszechświata. To w jaki sposób odnoszą się do siebie ciała niebieskie, ma wpływ na losy zarówno nas jak i innych mieszkańców galaktyk. Astrologowie latami obserwują przestrzeń kosmiczną w poszukiwaniu znaków od wszechświata. Zjednoczeni z naturą i potrafiący odczytać każdy jej przekaz, wykorzystują swój dar by pomóc zrozumieć życie również innym ludziom. Horoskop nie jest bezpośrednią zapowiedzią wydarzeń w twoim życiu, to pewnego rodzaju wskazówki w jaką stronę skieruje się twoja przyszłość jeśli dobrze zinterpretujesz zamiary losu. Poddaj się przyszłości i odkryj nieznane Tobie wcześniej rejony duchowości z najlepszymi horoskopami.

Znaczenie snów

Nie wszyscy wierzą w przeznaczenie i to, że klucz do jego zrozumienia zapisany jest w naturze. Konstelacje gwiazd, układy planet i znaki zodiaku, uważa się że to właśnie one determinują nasze poczynania, charaktery i przyszłość. Znakomitym źródłem informacji może być również Sennik. To zbiór wyjaśnień znaków, jakie ukazują nam nasze sny. Ich zrozumienie nie jest takie łatwe, zajmują się tym osoby które mają do tego specjalny dar i umiejętności. Olbrzymia wiedza, którą przez lata posiadły wróżki, astrolodzy i rozmaici uduchowienie, przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Odczytać znaki jakie daje nam wszechświat umie skutecznie tylko niewielka część społeczeństwa. To dowód na to jak niepojęte ludzkim umysłem są arakana przyszłości.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.