Wiadomości z Mikołowa

Zmarł Wiesław Kawala - długoletni Naczelnik Wydziału Zarządzania Bezpieczeństwem

  • Dodano: 2021-01-05 07:00, aktualizacja: 2021-01-04 15:58

Starostwo Powiatowe w Mikołowie złożyło kondolencje dla rodziny Wiesława Kawala - długoletniego Naczelnika Wydziału Zarządzania Bezpieczeństwem Starostwa Powiatowego w Mikołowie.

Zmarł Wiesław Kawala - długoletni Naczelnik Wydziału Zarządzania Bezpieczeństwem

Karolina GoikKarolina Goik
Źródło: Starostwo Powiatowe w Mikołowie

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Kriss

    Zarządzanie kryzysowe gdyż kryzys może wystąpić na szczeblu gminy, powiatu, kilku powiatów, województwa, kilku województw czy całego kraju. Dlatego takie komórki istnieją na różnych szczeblach administracji.

  • jorguś

    Acha, w Mikołowie mamy kryzys od upadku komuny, dlatego i tu mamy taką komórkę. Ale czy komórka zarządzania bezpieczeństwem i ta od zarządzania kryzysowego to to samo?

  • jorguś

    Przepraszam, a na czym polega to ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM? Czy osoba pełniącą tę (pewnie dobrze płatną) fuchę może zarządzić że dziś będzie w mojej okolicy bezpiecznie ale jutro już nie bo jutro będzie bezpiecznie gdzie indziej? Co to za cyrk za pieniądze podatnika? Rolą zabezpieczenia bezpieczeństwa kraju, bezpieczeństwa zdrowotnego obywateli, ruchu drogowego itd zajmuje się państwo na szczeblu centralnym, skąd więc te zdublowane i nie mające żadnego znaczenia urzędy w naszych miastach?...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.