Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

[ZDJĘCIA] AKS Mikołów obchodził 95. lecie!

  • Dodano: 2018-06-11 17:15

Niedzielne popołudnie w Mikołowie upłynęło pod znakiem urodzin Akademickiego Klubu Sportowego. Instytucja liczy sobie już 95 lat!

Spora grupa mikołowian pojawiła się wczoraj na terenie Stadionu Miejskiego, by wspólnie z Klubem świętować imponujący jubileusz. W programie obchodów znalazł się m.in. pokaz tricków piłkarskich z Dawidem Pajorem, po którym każdy gość miał okazję spróbować własnych sił w interaktywnej zabawie z pasjonatem freestyle footballu. Najmłodsi chętnie brali udział w konkursach z nagrodami.

Instruktorka Anna Gierszyńska zachęciła małych i dużych do zatańczenia zumby, a dla wszystkich zgromadzonych zagrał zespół "Nie Twój interes", w skład którego wchodzi czwórka chłopaków: Artur, Jürgen, Marcin i Piotrek, którzy działają na co dzień w ramach mikołowskiego Centrum Krawczyka 21.

Najmłodsi szaleli na dmuchańcach firmy Nibylandia, a ci trochę więksi chętnie korzystali ze zorganizowanej na boisko mini strzelnicy dzięki Stowarzyszeniu PANCERNIK. Bractwo z Rycerskiego Herbu LIS przeniosło nas na chwilę na wieki średnie. Dzieciaki zajadały się lodami kultowej w Mikołowie Lodziarni Rurański, a także watą cukrową i słodkościami od Bufetu Na Piętrze.

Na miejscu swoje stoisko mieli także MKS Fraktal i Restauracja U Ignacego, a chętni mogli zaopatrzyć się również w gadżety AKS Mikołów na firmowym stoisku.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji!

Najnowsze informacje z Mikołowa w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Następna informacja

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • kibic

    Ale kto rządzi tym klubem ?? Może burmistrz wie ?? WSTYD DLA WŁADZ MIKOŁOWA.....!!!!1

  • Velkio

    Hmmm .. przez długie lata był to Amatorski Klub Sportowy a nie Akademicki.....

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.