Wiadomości z Mikołowa

Zaprojektuj logo na 800-lecia Mikołowa!

  • Dodano: 2021-02-11 08:15, aktualizacja: 2021-02-11 08:36

W 2022 roku Mikołów obchodzić będzie swoje 800-lecie. Przez cały następny rok wspólnie z mieszkańcami i zaproszonymi gośćmi świętować będziemy tę wyjątkową rocznicę w wyjątkowy sposób. Program rozpisany na 12 miesięcy przewiduje wiele atrakcji i wydarzeń kulturalnych, sportowych i społecznych.

Logo Mikołowa poszukiwane

UM Mikołów szuka więc odpowiedniego logotypu, które najlepiej odzwierciedli charakter naszego miasta, odnosząc się do jego tradycji i ośmiu wieków historii. Będzie on wykorzystywany na potrzeby wspólnej identyfikacji: wydarzeń, gadżetów promocyjnych, wydawnictw książkowych, spotów reklamowych, plakatów oraz pozostałych elementów związanych z obchodami 800-lecia.

Autor najlepszej pracy, wyłonionej przez powołaną do tego komisję konkursową, w ramach swojego honorarium, otrzyma zlecenie na opracowanie księgi znaku.

Zgłoszenia przyjmowane są do 5. marca 2021 r.

Szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie dostępnym w Biuletynie Informacji Publicznej.

Inspiracji możecie szukać na zaprzyjaźnionych profilach Mikołowskiego Towarzystwa Historycznego, Miejskiej Placówki Muzealnej i Dawno temu w Mikołowie

Komentarze (2)    dodaj »

  • jorg

    Proponuję aptekarza ☃️ z urzędu na logo z kijem golfowym w du..e

  • Jorg

    Czego 800-lecie?

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również