Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Za nami turniej siatkarski

  • Dodano: 2018-09-24 12:00

VII Turniej o Puchar Burmistrza 2018W sobotę 22 września br. w Hali Sportowej MOSiR odbył się VII Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Mikołowa w Piłce Siatkowej Dziewcząt, w którym udział wzięło łącznie 8 zespołów.

Drużyny rywalizowały systemem "każdy z każdym" w kategorii młodziczki i kadetki.  Najlepsze uczestniczki sobotnich zmagań nagrodził osobiście Burmistrz Mikołowa Stanisław Piechula.
GALERIA

W turnieju w kategorii młodziczek najlepsza okazała się drużyna MUKS Pasek Będzin, na drugim miejscu uplasował się zespół UKS Dąbrowiak, natomiast trzecie miejsce wywalczyła reprezentacja MOSiR Łaziska Górne. Wybrano także MVP Turnieju Młodziczek, którą została Oliwia Dudek z MUKS Pasek Będzin. W turnieju w kategorii kadetek najlepsza okazała się drużyna gospodarzy UKS Trójka Mikołów, na drugim miejscu uplasował się zespół SV MOSiR Zabrze, natomiast trzecie miejsce wywalczyła reprezentacja MCKiS Jaworzno. Wybrano także MVP Turnieju Kadetek, którą została Wiktoria Masztaler z UKS Trójka Mikołów. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia.

Klasyfikacja końcowa - Młodziczki:

1. MUKS Pasek Będzin
2. UKS Dąbrowiak
3. MOSiR Łaziska Górne
4. UKS Tytan Ostrowy
5. KS Burza MOSiR Mikołów

Klasyfikacja końcowa - Kadetki:

1. UKS Trójka Mikołów
2. SV MOSiR Zabrze
3. MCKiS Jaworzno

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.