Katalog firm

dodaj firmę

Hala Sportowa MOSiR Mikołów

Adres i telefon

ul. Bandurskiego 1A
43-190 Mikołów
Godziny otwarcia: 6:00 - 22:00
otwarte
  • Poniedziałek: 6:00 - 22:00
  • Wtorek: 6:00 - 22:00
  • Środa: 6:00 - 22:00
  • Czwartek: 6:00 - 22:00
  • Piątek: 6:00 - 22:00
  • Sobota: 6:00 - 22:00
  • Niedziela: 6:00 - 22:00

Oferta

Hala sportowa MOSiR  jest nowoczesnym obiektem sportowym  w skład , którego  wchodzą: hala sportowa, sala gimnastyczna oraz sala lustrzana przystosowana do zajęć gimnastyki korekcyjnej z zapleczem 7 szatni w tym dla niepełnosprawnych spełniających wszelkie standardy bezpieczeństwa. Na hali sportowej zamontowano dwie kurtyny grodzące, umożliwiające podział na 3 boiska treningowe przystosowane do gry w siatkówkę i koszykówkę. Hala wyposażona jest w nowoczesną tablicę wyników oraz telebim. Hala sportowa działa w ramach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mikołowie. 

 

Boisko sportowe hali ma wymiary 44x25 m, przystosowane jest do gier zespołowych i wyposażone w łatwo montowany lekki osprzęt. Płyta boiska posiada podłogę sportową z drewnianych paneli podłogowych JUNCKERS ułożonych na drewnianych legarach. Hala sportowa  posiada widownię stałą na 315 miejsc i 4 rzędową trybuną wysuwaną na 266 miejsc siedzących dostępnych z poziomu płyty boiska. W skład obiektu wchodzą  także  sala lustrzana do ćwiczeń korekcyjnych o powierzchni użytkowej 80m2  wyposażona w lustra, poręcze, drabinki i sprzęt rehabilitacyjny oraz sala gimnastyczna wyłożona drewnianym parkietem o powierzchni użytkowej 265 m2.

 

W poziomie parteru przewidziano wejście główne, hall, portiernię i klatkę schodową, a także pom. sanitarne w tym dla niepełnosprawnych i szatnię. Na poziomie piętra zaprojektowano drugi hall rekreacyjny z bufetem-kioskiem. Przed wejściem do obiektu znajdują się dwa place postojowe po lewej i prawej dla samochodów osobowych w ilości łącznie 35 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych.

 

Galeria

Polecenia (1)

Dodaj polecenie
  • Z hali idzie swietnie korzystac... duzo mozliowsci i wszytsko na miejscu... troche drogo, ale wszedzie tak jest

Napisali o nas

123następna »

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.