Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Weź udział w plebiscycie na najlepszy salon piękności!

  • Dodano: 2018-02-05 19:00, aktualizacja: 2018-02-12 14:26

Masz własny salon piękności? Pracujesz w takim? Znasz salon urody godny polecenia w naszym mieście? Dodaj jego wpis do katalogu firm i daj mu szansę na udział w plebiscycie na najlepszy salon piękności w Mikołowie!

Już w połowie lutego ruszamy z wielkim plebiscytem na "Najlepszy Salon Piękności" w Świętochłowicach! Do udziału zaprosiliśmy wielu patronów z branży kosmetycznej i kosmetologicznej. Do udziału zaprosiliśmy wielu patronów z branży kosmetycznej i kosmetologicznej. Swoim patronatem plebiscyt objęła Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach i Krajowa Izba Kosmetologii. Niech i Twój salon weźmie w nim udział! To nic nie kosztuje!

Jak wziąć udział w plebiscycie?

W plebiscycie na najlepszy salon piękności w mieście udział wezmą wszystkie salony, które widnieją w katalogu firm portalu MojMikolow.pl, bez względu na to, czy mają status podstawowy czy rozszerzony wpisu.

--> Zobacz, czy Twój salon znajduje się na liście! Sprawdź TUTAJ.

Nie ma go w spisie? Dopisz salon do katalogu! Wystarczy, że działa w Mikołowie. Każdy funkcjonujący w mieście salon piękności może wziąć bezpłatny udział w konkursie. Warunkiem jest jego darmowe dopisanie do katalogu firm i instytucji. --> Zrób to TUTAJ.

Co można wygrać?

Nagrodzone zostaną 3 najlepsze salony w mieście, które otrzymają odpowiednio największą ilość głosów. Przewidziano wspaniałe nagrody, których pula stale się powiększa!

I miejsce:

  • Kampania AdWords realizowana przez firmę Silnet.pl
  • Roczna kampania reklamowa w portalu miejskim - banner w katalogu firm i instytucji w kategorii branżowej - ufundowana przez sieć Silesia.info.pl
  • Dyplom dla "Najlepszego salonu piękności" w Mikołowie

II miejsce:

  • Miesięczna kampania reklamowa w portalu miejskim - logolink sponsorowany + ogłoszenie PREMIUM - ufundowana przez sieć portali Silesia.info.pl
  • Książka "Manufaktura codzienności" od portalu MojMikolow.pl
  • Dyplom II miejsca w plebiscycie na "Najlepszy salon piękności" w Mikołowie

III miejsce:

  • Miesięczna kampania w portalu miejskim - link sponsorowany - ufundowana przez sieć Silesia.info.pl
  • Dyplom III miejsca w plebiscycie na "Najlepszy salon piękności" w Mikołowie

W jaki sposób zostanie wybrany zwycięski salon?

Głosowanie w portalu na najlepszy salon odbędzie się w dniach od 15 lutego do 1 marca do godz. 12:00. To czytelnicy wybiorą, który salon ich zdaniem zasługuje na miano najlepszego. Głosy oddawane będą za pośrednictwem darmowej platformy głosowania w portalu (1 osoba oddać może 1 głos dziennie), a także dodatkowo w nieograniczonej ilości poprzez płatne sms-y (1,23zł).

Już teraz dodajcie Wasz ulubiony salon z Mikołowa do katalogu firm i dajcie mu szansę na wygraną!

W portalach sieci Silesia.info.pl podobny plebiscyt odbędzie się jeszcze w miastach Świętochłowice oraz Ruda Śląska. Może tam także odwiedzacie ulubiony salon piękności?

Regulamin plebiscytu

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.