Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

W Mikołowie wystąpi Krzysztof Krawczyk? To pomysł miejskiego radnego!

 • Dodano: 2019-10-07 07:30, aktualizacja: 2019-10-07 07:51

Trwają przygotowania do kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego w Mikołowie. Głosowanie już 25 października! Wśród dużych projektów pojawił się pomysł organizacji koncertu kultowego artysty.

Już 25 października rusza głosowanie w tegorocznym Budżecie Obywatelskim Mikołowa. Wśród tzw. projektów dużych, czyli obejmujących zasięgiem całe miasto znalazł się pomysł mikołowskiego radnego, Mateusza Biesa. Koordynator Centrum Muzycznego Krawczyka 21 i działacz na rzecz mikołowskiej kultury chce, by w mieście wystąpił Krzysztof Krawczyk. To jednak nie wszystko. 

Projekt obejmuje również zakup nowego sprzętu nagłośnieniowego dla Miejskiego Domu Kultury. Na to czeka nie tylko dyrekcja MDK, ale przede wszystkim uczestnicy odbywających się w placówce imprez muzycznych.

Szacunkowy koszt projektu to ok. 190 tys. złotych. Organizacja samego koncertu Krzysztofa Krawczyka wraz z obsługą techniczną ma wynieść ok. 50 tysięcy złotych.

Sprzęt nagłośnieniowy ma służyć wszystkim mieszkańcom w trakcie organizowanych przez MDK imprez, a Miejski Dom Kultury nie będzie ponosił większych kosztów utrzymania sprzętu, jak do tej pory. Nowy sprzęt może nawet generować zyski, m.in. poprzez wypożyczanie – deklaruje autor projektu. Mateusz Bies.

Zagłosujecie na projekt mikołowskiego radnego w nowej edycji BO? Dajcie nam znać w komentarzach!
 

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • Mieszkania osiedla Przy Planta

  W budżecie miasta brak pieniędzy na remont schodów na Plantach które nie były remontowane od 30 lat. Natomiast na koncert Pana Krawczyka wydaje się lekką ręką 50 tysięcy. Abzurd.

  • Mieszkania osiedla Przy Planta
   2019-11-05 09:38
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • Pan

  Krawczyk sam powiedział ,że śpiewać juz nie potrafi . Chcecie za 50 tys zł słuchać dawnego Krawczyka z playbacku ?On nawet już nie potrafi koordynować ruchu warg do upływającej ścieżki dźwiękowej. To po prostu człowiek starszy i nie nadaje się juz na imprezy.

 • Jestem za

  Z tego co wiem wypożyczanie sprzętu naglosnieniowego najbardziej oplaca się tym, którzy korzystają z niego na prywatnych imprezach dorabiając sobie poza godzinami pracy. Pomysl jest bardzo dobry. Kupuje się sprzęt dla instytucji po to, by korzystała osoba prywatna dorabiając za free. Glosuję za!

 • Mikołowianin

  Tylko nie Krawczyk! Nawet starzy nie chcą już słuchać nawiedzonego stękacza

 • Witek

  Nie. To bez sensu.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.