Wiadomości z Mikołowa

Uszkodził zaparkowane samochody. Był pijany, poszukiwany i nie miał uprawnień

  • Dodano: 2021-02-22 07:00, aktualizacja: 2021-02-21 16:03

Policjanci z mikołowskiej drogówki zatrzymali 35-latka, który na jednym z osiedlowych parkingów w centrum miasta uszkodził zaparkowane samochody. Sprawca kolizji nie posiadał prawa jazdy, a badanie alkomatem wykazało blisko 3 promile alkoholu w jego organizmie.

Do zdarzenia doszło 18 lutego na jednym z mikołowskich osiedli w centrum miasta. Po godzinie 16:00 jeden z patroli mikołowskiej drogówki został skierowany na osiedle Grunwaldzkie w Mikołowie, gdzie doszło do kolizji. Świadek zdarzenia zgłosił, że kierujący osobowym fordem wyjeżdżając z parkingu, uszkodził kilka stojących tam samochodów i oddalił się w nieznanym kierunku. Po chwili jednak wrócił. Na miejscu byli już mundurowi. Wyczuwalna od sprawcy woń alkoholu nie pozostawiała złudzeń.

Badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało blisko 3 promile alkoholu w jego organizmie

Po chwili wyszły na jaw kolejne nieprawidłowości. 35-letni mikołowianin nigdy nie miał uprawnień do kierowania pojazdami, a samochód którym się poruszał pożyczył od swojego pracodawcy. Okazało się również, iż jest on osobą poszukiwaną przez sąd. Z uwagi na uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego, mieszkaniec Mikołowa jeszcze dziś trafi do aresztu, gdzie spędzi najbliższe miesiące i tym samym odbędzie karę pozbawienia wolności.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.