Wiadomości z Mikołowa

Szkoła Podstawowa nr 1 zaprasza absolwentów. Odbędzie się specjalny koncert

  • Dodano: 2021-09-01 10:45

Dyrekcja SP nr 1 wystosowała do absolwentów szkoły podstawowej i gimnazjum specjalne zaproszenie. 24 września odbędzie się koncert dla uczniów i absolwentów „Razem z Jedynką”.

Szkoła Podstawowa nr 1 szykuje się na wielka uroczystość, którą wyznaczono na 24 września. Wówczas będzie miało miejsce poświęcenie nowego sztandaru placówki.

Jesteście rozsiani po całym świecie od Mikołowa po Australię, lecz mam nadzieję, że ciągle pamiętacie szkołę przy Konstytucji 3 Maja 20, asfaltowe boisko, park, nauczycieli, lekcje i zdarzenia, których byliście częścią. Po latach nadarza się okazja, aby nas odwiedzić i znowu poczuć atmosferę tego miejsca” – czytamy w zaproszeniu skierowanym do absolwentów Szkoły Podstawowej nr 1/Gimnazjum nr 1.

24 września Szkoła Podstawowa nr 1 w Mikołowie organizuje specjalny koncert

Już 24 września przy okazji wspominanego poświęcenia nowego sztandaru szkoły zostanie zorganizowany specjalny koncert „Razem z Jedynką”.

Podczas wydarzenia wystąpią uczniowie i absolwenci placówki. Stąd prośba właśnie do nich – każdy, kto chciałby wystąpić podczas koncertu i zaprezentować piosenkę, wiersz, dramę, popis instrumentalny lub zatańczyć powinien zgłosić taką chęć dyrekcji szkoły.

Artyści-absolwenci mają możliwości kontaktu drogą mailową na adres: krzysztof.skwarczek@sp1.mikolow.eu lub telefonicznie pod numerem 600 777 629. Dyrekcja placówki liczy na szeroki odzew.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również