Wiadomości z Mikołowa

Przed nowym rokiem szkolnym

  • Dodano: 2021-09-01 09:45

31 sierpnia w starostwie odbyło się spotkanie władz powiatu z dyrektorami szkół i placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest powiat mikołowski. Naradę poprzedziła uroczystość wręczenia awansów nauczycielskich.

Starosta mikołowski Mirosław Duży oraz członkini Zarządu Powiatu Grażyna Nazar wręczył je Angelinie Pietraszek (nauczyciel tańca w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Mikołowie), Sandrze Bogackiej (nauczyciel uczniów niepełnosprawnych intelektualnie w Zespole Szkół nr 1 Specjalnych w Mikołowie), Justynie Burek (nauczyciel przedmiotów zawodowych branży ekonomicznej i handlowych w Zespole Szkół Technicznych w Mikołowie), Dorocie Maciejowskiej (nauczyciel przedmiotów zawodowych branży rolniczej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach).

Starosta Mikołowski z okazji jubileuszu złożył również życzenia i podziękowania za wieloletnią, pełną zaangażowania pracę dyrektorom: Zespołu Szkół nr 1 Specjalnych Anicie Kuśmierskiej, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Annie Karaśkiewicz oraz Ogniska Pracy Pozaszkolnej Radosławowi Tarczoniowi.

Wręczył również akty powierzenia na kolejne 5 lat (01.09.2021 – 31.08.2026) stanowiska dyrektorom: Anicie Kuśmierskiej – Zespół Szkół nr 1 Specjalnych w Mikołowie, Annie Karaśkiewicz – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Mikołowie oraz Elżbiecie Jabłońskiej, która przez kolejne pięć lat kierować będzie Zespołem Szkół Technicznych w Mikołowie. W spotkaniu uczestniczyła także Iwona Smorz, naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu, która omówiła z dyrektorami najważniejsze zadania na nadchodzący rok szkolny.


Źródło: Starostwo Powiatowe w Mikołowie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również