Wiadomości z Mikołowa

Spotkania dzielnicowych z najmłodszymi

  • Dodano: 2018-10-17 10:15

Dzielnicowi z mikołowskiej komendy spotkali się w ostatnich dniach z pierwszakami gostyńskiej podstawówki i przedszkolakami z Bujakowa.

Towarzyszyła im policyjna maskotka – sierżant Hektor. Mundurowi rozmawiali z maluchami o tym, jak należy bezpiecznie poruszać się po drodze oraz stosować podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas zabaw w domu i na podwórku. Wielką atrakcją okazał się również policyjny radiowóz, za którego kierownicą każdy mógł zasiąść.

O tym, jak bezpiecznie poruszać się po drodze, jak zachować szczególną ostrożność w kontakcie z osobą obcą oraz jak bezpiecznie spędzać czas wolny, dzielnicowi z Mikołowa rozmawiali z najmłodszymi mieszkańcami placówek oświatowych. St. asp. Rafał Laskowski odwiedził pierwszoklasistów z gostyńskiej podstawówki, natomiast mł. asp. Tomasz Jałowy przedszkolaków z Bujakowa. Dzieci bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły w spotkaniach. Nie zabrakło również ulubieńca dzieci czyli maskotki mikołowskiej policji- sierż. Hektora. Niemałą atrakcją okazała się również być możliwość obejrzenia policyjnego radiowozu, za którego kółkiem każdy mógł usiąść.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również