Wiadomości z Mikołowa

Spektakularne zatrzymanie w Mikołowie. Kierowca mercedesa poszukiwany 4 listami gończymi!

  • Dodano: 2023-11-22 09:00

Policjanci mikołowskiej drogówki zatrzymali poszukiwanego aż czterema listami gończymi 36-latka. Kierujący mercedesem mikołowianin wpadł podczas kontroli drogowej na drodze krajowej nr 44 w Mikołowie. Okazało się też, że mężczyzna nie tylko przekroczył prędkość, ale ma cofnięte uprawnienia do kierowania, bo wcześniej jeździł pod wpływem alkoholu.

Poszukiwany czterema listami gończymi wpadł podczas kontroli prędkości

Przedwczoraj (21 listopada) tuż po godzinie 11.00 w Mikołowie na ulicy Gliwickiej policjanci drogówki mikołowskiej komendy zatrzymali do kontroli kierującego mercedesem. Mężczyzna przekroczył prędkość i nie miał zapiętych pasów. Policyjny system wykazał, że mikołowianin ma cofnięte uprawnienia do kierowania, bo wcześniej jeździł samochodem będąc pod wpływem alkoholu. W dodatku kierowca mercedesa był poszukiwany... aż czterema listami gończymi i dwoma nakazami doprowadzenia. Kontrola mundurowych wykazała także braki w obowiązkowym wyposażeniu samochodu - trójkąta ostrzegawczego i gaśnicy.

Poszukiwany głównie za przestępstwo niealimentacji, ale także i za oszustwa 36-latek jeszcze tego samego dnia trafił gliwickiego aresztu, gdzie spędzi ponad rok. Ponadto, mężczyzna ponownie stanie przed sądem, gdzie odpowie za niestosowanie się do orzeczonych przez sąd środków karnych - zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Komentarze (1)    dodaj »

  • olo

    Za to wypuścili podejrzanego o przyjęcie 5mln zł łapówki.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również