Wiadomości z Mikołowa

Spektakl dla najmłodszych "Zupka z blaszanego kubka"

  • Dodano: 2021-10-12 11:45

6 listopada o godz. 11.00 po raz kolejny mikołowski MDK zaprasza na comiesięczny cykl spektakli dla najmłodszych "Teatr Młodszego Widza". Zaprezentowany zostanie spektakl o prawdziwych piratach pod tytułem "Zupka z blaszanego kubka".

Zupka z blaszanego kubka

Dwoje piratów, Emma i Chudy Joe, trafiają na bezludną wyspę. Ich okręt zatonął wraz z całą załogą. Życie na wyspie nie jest łatwe, ale odnaleziona butelka z listem od kapitana daje im nadzieję na ratunek. Ze znalezionych przedmiotów i różnego rodzaju rekwizytów tworzą przedstawienie - morską wersję Czerwonego Kapturka, w której wilkiem jest Wilk Morski, a Kapturkiem - Czerwona Apaszka. Czy uda im się wydostać z wyspy? Jak zakończy się ich przygoda? A może pobyt na wyspie zmieni ich myślenie o dotychczasowym pirackim życiu pełnym awantur i grabieży? Spektakl ma charakter interaktywny, a wartka akcja z komediowym sznytem sprawi, że widz nie będzie się nudził!

Spektakl dla widzów w wieku 4+ zagra Teatr Uszyty z Krakowa. 

Reżyseria, scenografia, scenariusz, obsada: Katarzyna Kopczyk i Andrzej Kopczyk

Spektakl odbywać się będzie w obowiązującym reżimie sanitarnym - maseczki, dezynfekcja dłoni i wypełnienie oświadczeń dotyczących przeciwdziałania pandemii, widownia zapełniona w 75% (do limitu nie wliczani są zaszczepieni).

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w Kasie MDK od 2 października. Obowiązuje Karta Dużej Rodziny i Karta Mieszkańca Mikołowa (dla osób posiadających kartę bilety po 20zł).

Czas trwania: 45 minut

Spektakl dla najmłodszych "Zupka z blaszanego kubka"

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również