Wiadomości z Mikołowa

Poszukiwany z kradzionym samochodem i środkami odurzającymi

  • Dodano: 2018-10-15 11:30

Policjanci wydziału prewencji zatrzymali 34- letniego mężczyznę, poszukiwanego przez wrocławski sąd celem odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. Na miejscu, w trakcie czynności wykonywanych przez mundurowych, okazało się, że pojazd w którym się znajdował pochodził z kradzieży, a w nim znajdował się woreczek z zabronioną prawem substancją. Mężczyzna po usłyszeniu zarzutów, trafił do aresztu śledczego.

W minioną środę po godzinie 7 rano, policjanci mikołowskiego zespołu patrolowo- interwencyjnego podjęli czynności wobec mężczyzny siedzącego w zaparkowanym na poboczu drogi pojeździe. W trakcie podjętej przez mundurowych interwencji, okazało się, że 34- letni mieszkaniec Wrocławia poszukiwany był przez wrocławski sąd celem odbycia 6 miesięcy kary pozbawienia wolności, a samochód audi A3, w którym się znajdował w policyjnych bazach figurował jako skradziony. Ponadto podczas przeszukania samochodu, policjanci znaleźli woreczek z białym proszkiem, który jak okazało się po wstępnych badaniach, był substancją zabronioną przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Następnego dnia 34- latek usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowych, za co może grozić mu kara do 3 lat więzienia, a następnie został przewieziony do aresztu, celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również