Wiadomości z Mikołowa

Pomóżmy dzieciom zmarłej Gosi Kaczmarczyk

  • Dodano: 2018-01-16 10:15

Gosia Kaczmarczyk odeszła, zostały dzieci. Pogrążona w żałobie rodzina zmarłej robi wszystko, by zapewnić trójce synom i córeczce Gosi normalność po stracie ukochanej mamy. Dzieci potrzebują również naszej pomocy.

Gosia Kaczmarczyk odeszła z końcem minionego roku, po wielu miesiącach intensywnej i nierównej walki z najcięższą postacią gwieździaka anaplastycznego, zwanego również glejakiem. Historię Gosi zna chyba każdy mikołowianin – lokalni dziennikarze na bieżąco informowali mieszkańców o kolejnych krokach alternatywnego leczenia. Mikołowianie i mieszkańcy wielu miast województwa śląskiego, a nawet całej Polski wspierali Małgosię w trudnej drodze do odzyskania sił i zdrowia. Wspólnymi siłami udało się nam uzbierać ponad 300 tysięcy na podjęte przez nią leczenie. Niestety, rak okazał się być zbyt agresywny.

Gosia zostawiła kochającego męża, wspierającą ją rodzinę i osierociła trójkę wspaniałych dzieciaków: 14-letniego Iwo, 9-letniego Aleksa i 5-letnią Lenkę. Dzieci są wyjątkowo dzielne, ale w tej trudnej chwili nie można zostawić je bez pomocy. Rodzina zmarłej postanowiła poprosić o wsparcie tych, którzy towarzyszyli Gosi w chorobie.

Założyłam tę zrzutkę, aby pomóc dzieciom Gosi. Chciałabym, aby dzieci wyjechały gdzieś na tydzień lub dwa... Potrzebujemy również pomocy psychologa. Koszt jednej sesji ok. 180 złotych. Nie wiemy, ile sesji będzie potrzebne. Pieniądze, które zostaną uzbierane zostaną przekazane na te cele, a pozostałość na pomoc w stanięciu na nogi po utracie żony i mamy. Pomagaliście dzielnie Gosi - pomóżmy teraz jej dzieciom. Niech chociaż na chwilę na ich buziach zagości uśmiech, po tak trudnym i nie do opisania smutnym przeżyciu jakim jest utrata mamy – informuje Monika Bartłomiejczak, siostra Gosi Kaczmarczyk.

Choroba zmarłej stanowiła nie tylko potężne obciążenie psychiczne, ale również finansowe dla bliskich Gosi. Rodzina chciałaby uzbierać na rzecz dzieciaków ok. 20 tysięcy złotych. Pomóc można wpłacając dowolne kwoty na konto w serwisie zrzutka.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również