Wiadomości z Mikołowa

Ogromne zainteresowanie zapisami na Uniwersytet Trzeciego Wieku

  • Dodano: 2023-09-06 09:30, aktualizacja: 2023-09-07 07:29

W dniu 5 września liczna kolejka entuzjastów ustawiała się, aby dokonać zapisów na zajęcia na Powiatowym Uniwersytecie Trzeciego Wieku na rok akademicki 2023/2024.

Proces zapisów będzie kontynuowany przez kolejne dwa dni, tj. 6 i 7 września, rozpoczynając o godzinie 16:30, w I LO im. Karola Miarki w Mikołowie.

Możliwość Zapisów w Starostwie

Ponadto, dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w rejestracji w tych dniach, istnieje możliwość zapisów podczas wtorkowych dyżurów Rady Senioralnej, które odbywają się w godzinach od 10:00 do 12:00. Maria Beczała, kierowniczka Powiatowego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, serdecznie zachęca wszystkich zainteresowanych do skorzystania z tej alternatywnej opcji.

Bogata Oferta Edukacyjna

Uniwersytet Trzeciego Wieku oferuje różnorodne zajęcia, w tym gimnastykę rehabilitacyjną w basenie, Zumbę, jogę, Pilates, kursy językowe i komputerowe, a także wykłady w trzech różnych kategoriach tematycznych. Jest to doskonała okazja dla seniorów, aby rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności.

Inauguracja Roku Akademickiego

Oficjalna inauguracja roku akademickiego odbędzie się 2 października o godzinie 16:00 w I LO im. Karola Miarki. To wyjątkowe wydarzenie, które rozpocznie kolejny rok pełen fascynujących odkryć naukowych i aktywności społecznych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów do uczestnictwa w życiu uniwersyteckim i korzystania z bogatej oferty edukacyjnej na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Mikołowie. Bez względu na zainteresowania, każdy znajdzie tu coś dla siebie i będzie mógł aktywnie spędzać czas w inspirującym towarzystwie.

Więcej informacji o Powiatowym Uniwersytecie Trzeciego Wieku oraz dane kontaktowe można znaleźć pod tym linkiem: https://mikolowski.pl/powiatowy-uniwersytet-trzeciego-wieku/

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również