Wiadomości z Mikołowa

Mikołów: W wypadku, do którego doszło na ul. Sosnowej zginął 33-letni kierowca

  • Dodano: 2023-04-29 14:00

Nad ranem w sobotę 29 kwietnia w Mikołowie doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego jedna osoba poniosła śmierć.

Śmiertelny wypadek w Mikołowie

Wypadek miał miejsce w sobotni poranek o. godz. 10 na ulicy Sosnowej w rejonie Śląskiego Ogrodu Botanicznego. Jak informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie, kierujący samochodem BMW, jadąc od dzielnicy Mokre w kierunku Bujakowa, z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w drzewo. 

- 33-latek podróżował sam, zginął na miejscu. Droga przez kilka godzin będzie zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy. Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toczącym się śledztwie – informuje oficer prasowy KPP w Mikołowie.

Jak udało się ustalić, kierowca, który zginął, był mieszkańcem Katowic.

- Apelujemy do kierowców przede wszystkim o zdjęcie nogi z gazu, dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze oraz o bezwzględne przestrzeganie przepisów – podkreśla mikołowska policja.
 

Śmiertelny wypadek w Mikołowie. Zginął 33-letni mieszkaniec Katowic/ fot. KPP w Mikołowie

Komentarze (3)    dodaj »

  • tadek z Łazisk

    Nie znając rzeczywistych przyczyn tego zdarzenia, mogę tylko powiedzieć, że droga ta jest bardzo niebezpieczna, szczególnie gdy z naprzeciwka jedzie duża ciężarówka. Brak poboczy, wąski pas asfaltu, blisko jezdni rosnące drzewa- z pewnością coś z tym należy zrobić dla oprawy bezpieczeństwa kierowców, a nie tylko egzekwować przekroczenia prędkości.

  • Normalny

    BMW i wszystko wiadomo stan umysłu. Droga normalna, jadąc trzeba dostosować jazdę do warunków drogowych i pogodowych.

  • Tesla

    Ta droga nie ma parametrów drogi w rozumieniu ustawy i regulacji i nigdy nie powinna była być udostępniona.Ktoś powinien za to beknąć i za wiele ofiar śmiertelnych ostatnich lat w okolicach ogrodu botanicznego !Mafie powiązane z lokalnym PO zbudowały bank ziemi całego Mokrego i rozumiem burmistrz kumpel z partyji nie podniesie ręki na interesy swoich by ich wywłaszczyć i wybudować drogę o parametrach opisanych w ustawach za to ten sam burmistrz i jego qmple z PO pierwsi chodzili na demonstracje i blokowali drogi przeciwko kolei CPK która miala uderzyć w ich interesy. Dla nich liczyła się tylko kasa i wartość ich dzialek wokół ogrodu BOTANICZNEGO i tej feralnej drogi.Władze mikolowa i lokalni niekompetentni urzędnicy macie krew na rękach tych którzy zginęli w tym czarnym punkcie Mikolowa !Ps. Kto nie wierzy niech sprawdzi z czyim posiadaniu są działki rolne i budowlane Mokrego ! To ta sama patologia która protestowała przeciwko CPK !

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również