Wiadomości z Mikołowa

Mikołów: Skuteczna komunikacja tematem Forum Seniorów Powiatu Mikołowskiego

  • Dodano: 2023-04-13 07:45, aktualizacja: 2023-04-13 08:14

12 kwietnia w starostwie na swoim kolejnym posiedzeniu zebrali się członkowie Forum Seniorów Powiatu Mikołowskiego. Obrady prowadził przewodniczący Forum Eugeniusz Wycisło.

Głównym tematem spotkania stało się omówienie skutecznych metod kontaktowania się (elektronicznych i/lub papierowych) Forum z organizacjami senioralnymi oraz seniorami z terenu całego powiatu mikołowskiego.

Kolejne spotkanie Forum Seniorów Powiatu Mikołowskiego za nami

Takie „kanały kontaktowe”, jak np. gazety lokalne, portale i fora społecznościowe, strony internetowe itp. byłyby niezbędne do informowania wszystkich zainteresowanych o usługach i inicjatywach na rzecz osób starszych w naszym powiecie, jak zarówno do pozyskiwania informacji zwrotnej o jakości powyższych rozwiązań, które przysłużyłyby się w procesie doskonalenia na przyszłość.  

Drugim ważnych tematem były przygotowania do II Powiatowego Festiwalu Aktywności Senioralnej. Ten odbędzie się w murach Miejskiego Domu Kultury w Łaziskach Górnych już 24 maja od 10:00 do 14:00.

Wydarzenie to ma na celu prezentację aktywności senioralnej realizowanej w gminach przed szerszą publicznością powiatu mikołowskiego. Nowością będą odbywające się jednocześnie I Targi Senioralne Powiatu Mikołowskiego, dające przestrzeń do zaprezentowania się lokalnych przedsiębiorców srebrnemu pokoleniu.

Osobą odpowiedzianą za realizację wydarzenia ze strony Starostwa Powiatowego w Mikołowie jest Sabina Grzywok, Główny Specjalista ds. Polityki Senioralnej - tel. 530 305 195, e-mail: sabina.grzywok@mikolow.starostwo.gov.pl.

Komentarze (2)    dodaj »

  • rus

    stary "narybek komunistyczny"....tj.ogół społeczenstwa stare "cyce polskie" co walczyli sami ze swoimi" dzis cycki dobijaja 70-80-90 i werwe maja....w telewizorni ich zobaczysz...lub nie bo nagrzeszyli....dzis młode cycki padaja na zawał serca czy raka....czy to polytykiery czy sportowcy.....wczesniej schodza z tego swiata....

  • Achim

    seniorzy to powinni zajmowac sie ogrodkiem i ogladaniem tv a nie spotykac sie i gadac o bzdurach, po co to komu

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również