Wiadomości z Mikołowa

Letnie Granie na Mikołowskim Rynku: BUM BUM ORKeSTAR porwali publiczność [FOTO]

  • Dodano: 2024-07-02 12:15

28 czerwca Mikołowski Rynek tętnił życiem i muzyką, kiedy to na scenie pojawiła się grupa BUM BUM ORKeSTAR, znana ze swojego energetycznego stylu i niepowtarzalnego brzmienia. W ramach cyklu koncertów "Letnie Granie", zespół zaprezentował show, które na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Letnie Granie 2024

BUM BUM ORKeSTAR to formacja, która łączy różne style muzyczne, tworząc niezapomniane widowisko. Zespół składający się z instrumentalistów grających na saksofonach, akordeonach, trąbkach i innych instrumentach, porwał publiczność do wspólnej zabawy. Ich muzyka, pełna energii i pozytywnych wibracji, wypełniła cały rynek, a obecni tam słuchacze nie mogli oprzeć się tańcom i śpiewom.

Koncert odbył się we współpracy z CKM Trąbka oraz Brzmi Dobrze, które wspierały wydarzenie, dbając o jego wysoki poziom artystyczny i organizacyjny.

Wieczór z BUM BUM ORKeSTAR to nie tylko muzyka, ale także niezwykła atmosfera wspólnego świętowania i radości. Publiczność, zróżnicowana wiekowo, bawiła się doskonale, co świadczy o uniwersalności i atrakcyjności oferowanej muzyki.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również