Wiadomości z Mikołowa

Konkurs – Powiat Mikołowski sztuka fotografii w trudnych czasach

  • Dodano: 2020-11-23 07:00, aktualizacja: 2020-11-22 19:27

26 listopada poznany zwycięzców ogłoszonego przez Starostwo Powiatowe w Mikołowie konkursu fotograficznego "Powiat Mikołowski: sztuka fotografii w trudnych czasach".

23 autorów dostarczyło na niego zdjęcia. Wybrane prace laureatów zaprezentowane zostaną 26 listopada, a najlepsi otrzymają nagrody. Na facebooku Aktualności Powiatu Mikołowskiego prezentowane są kilka z nadesłanych fotografii.

Karolina GoikKarolina Goik
Źródło: Starostwo Powiatowe w Mikołowie

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • historyk hanysek

    zdiecie wizerunkowe powinno miec 1 miejsce ze slonskiym kojarzył sie przemysł ciezki jak arabia saudyjska z zasobami ropy czy za niymca czy rusa te narody odbudowali polska ze zgliszcz a poloki od 89 r. wszystko zwijajom i to na kredyt kiedys wytyczne mieli z moskwy terozki z bruksele.....ba profanuja poloki tj.indriustady itp.miejsca ciezkij pracy robotnika duzo ich zgineło,ciezkie wypadki lat 50,60,70 ubiegłego wieku by odbudowac np.warszawke bo stal potrzebna i inne cegiełki na odbudowe innch miast...gdzie elektrycznosc pojawiła sie za tow.gierka....

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.